Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Πρόβλημα μάλλον με sx3

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Καλημέρα σας
Πριν λίγο καιρό αγόρασα την sx3.
Ειχα παίξει αρκετές φορές μέσα στο σπίτι χωρίς κανένα πρόβλημα να πω όμως ότι έπαιζα με σπασμένο πρόγραμμα που ξέρω είναι λάθος αλλά αφού αγόρασα την sx3 δνε είχα χρήματα να το παρω και είχα σκοπό μέχρι τα Χριστούγεννα να το αγοράσω....
Σήμερα αφού έπαιζα περίπου για μισή ώρα και είχα το κινητό μου πάνω στο γραφείο αλά αππ την πίσω πλευρά της κονσολας όταν κάποιος με πήρε τηλέφωνο ξαφνικά η κονσόλα να σταμάτησε να ανταποκρίνεται στο πρόγραμμα τα λαμπακια αππ τα vu meter παρέμειναν ανοιχτά και κολλημένα και ακούστηκε για λίγο ένας ήχος και εμτα σταμάτησε αφού έκλεισα το κινητο μετά από 3 Δευτέρα επανήλθε και ο ήχος και ανταποκρίνεται το προγραμμα
Το λαπτοπ είναι ενός χρόνου acer με καλα spec.
Το καλωδιο ππυ συνδέω την κονσολα είναι αυτό της συσκευασίας της.
Τώρα θα δοκιμάσω το βραδακι με το να αγοράσω για 1 μήνα το virtual dj να δω αν το κάνει και εκεί αν φταίει που είναι σπασμένο...
Επισης με το σπασμένο το δοκίμασα αρκετές φορές και τις περισσότερες γινόταν το ίδιο πρόβλημα...
Τι λέτε ότι μπορεί να φτάει;
 

Mensajes Sun 18 Aug 19 @ 9:22 am
Να σας πω και κάτι ακόμη που εχιε συμβεί το λαπτοπ ειχε αγοράσει καινούργιο και εχει τύχει εδώ και ένα χρόνο οτνα ήμουν στο σπίτι 2 με 3 φορές όταν ακούμπησα πάνω στο λαπτοπ το κινητο να σβήσει η οθόνη και να πρέπει να πατήσω το power να ξανα ανάψει το λαπτοπ...
 

Mensajes Sun 18 Aug 19 @ 9:25 am
Τις προηγούμενες φορές το κινητο το είχα πλάγια νομίζω πάλι πάνω στο γραφειο
 

Mensajes Sun 18 Aug 19 @ 9:47 am
Αν και η προσωπική "πολιτική" μου είναι να μην απαντάω σε μέλη που έχουν cracked software... Αν και είσαι μέλος από το 2012, έχουν περάσει έκτοτε 7 χρόνια (!) και δεν έχεις ακόμη αξιωθεί να αγοράσεις το original software (και θεωρώ ότι δυστυχώς δεν θα το πράξεις ποτέ, εάν κάποια στιγμή δεν βρεθείς σε απόλυτο "αδιέξοδο")... Σου απαντάω, μόνο και μόνο για διορθώσω τον λανθασμένο τίτλο του post σου, ο οποίος δημιουργεί λανθασμένες εντυπώσεις, άνευ λόγου...

Είναι απόλυτα λογικό, από την στιγμή κατά την οποία δέχθηκες κλήση στο κινητό, όντας πλησίον του controller και του καλωδίου USB (και μάλιστα καλωδίου "της σειράς", όχι κάτι το ιδιαίτερο), να συμβεί ότι συνέβηκε. Το γιατί, μπορείς να το διαβάσεις στο net, εάν ψάξεις τεχνικά άρθρα τα οποία αφορούν στις συχνότητες εκπομπής κινητών τηλεφώνων.

Άρα, ΔΕΝ "φταίει" ο SX3...
 

Mensajes Sun 18 Aug 19 @ 10:24 am
Άρα να μην ανησυχώ ότι φτιάξει η κονσόλα ή ο υπολογιστής;
Να αλλαξω λες καλωδιο με κάποιο ποιο ποιοτικό και αν ναι έχεις να προτείνεις κάποιο;


Τώρα όσο για την αγορά είμαι 21 χρόνων οταν έκανα εγγραφή το 12 ήμουν 14 χρόνων...
Τώρα που έχω ξεκινήσει και παίζω και εχω αρκετές δουελειες έχω σκοπό να το αγοράσω φυσικά...
Εξαλου αγόρασα την sx3 δνε νομζιω το πρόβλημα να ήταν να δωσω κάτι παραπάνω να το αγοράσω αλλά δνε υπάρχουν....


Και κατι ακομη αν αγοράσω τη home για το συγκεκριμένο contoller θα έχω κάποιο θέμα που παίζω μιας και είναι λέει για προσωπική χρήση...

Και τελος γίνεται να διορθώσει καππιο τον τίτλο μιας και έχεις δίκιο να μην δίνει λάθος εντυπώσεις;
 

Mensajes Sun 18 Aug 19 @ 10:30 am
Και επειδή έχεις δίκιο θα αγοράσω τώρα το subscribe για ένα μήνα και θα το πηγαίνω έτσι μέχρι τα Χριστούγεννα που θα μπορώ να το παρω...
 

Mensajes Sun 18 Aug 19 @ 10:31 am
vlahoskwn wrote :
Άρα να μην ανησυχώ ότι φτιάξει η κονσόλα ή ο υπολογιστής;
Να μην ανυσηχείς...


vlahoskwn wrote :
Να αλλαξω λες καλωδιο με κάποιο ποιο ποιοτικό και αν ναι έχεις να προτείνεις κάποιο;
Αγόρασε πρώτα το πρόγραμμα και όταν έρθει η ώρα, σου προτείνω και καλώδιο USB...


vlahoskwn wrote :
Και κατι ακομη αν αγοράσω τη home για το συγκεκριμένο contoller θα έχω κάποιο θέμα που παίζω μιας και είναι λέει για προσωπική χρήση...
Θες να πεις άδεια "Per Controller", η οποία θα είναι αποκλειστικά για τον SX3... Δεν θα σε συμβούλευα κάτι τέτοιο, καθότι σήμερα ο SX3 αποτελεί έναν απ' τους "κορυφαίους" controllers, αλλά μετά από 3 - 4 χρόνια, θα είναι για το μουσείο... Συνεπώς, μην κάνεις το λάθος που έκανα κι εγώ...
 

Mensajes Mon 19 Aug 19 @ 5:18 am
η αδεια infinity ειναι μονοδρομος...εχω 3 κοντρολερ αυτη τη στιγμη και εχουν περασει αλλοι 3-4 τα τελευταια 3 χρονια
 

Mensajes Mon 19 Aug 19 @ 9:50 am
Τελικά θα πάω στο infinity μιας και δνε εχω σκοπό να αλλαξω πρόγραμμα.

Σήμερα αύριο θα κάνω το subscribe για το μήνα αυτός και μέχρι να πάρω το infinity
 

Mensajes Mon 19 Aug 19 @ 10:16 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
kokkinoskoufitsos wrote :
η αδεια infinity ειναι μονοδρομος...εχω 3 κοντρολερ αυτη τη στιγμη και εχουν περασει αλλοι 3-4 τα τελευταια 3 χρονια


Αυτο ακριβως... παιρνεις infinity και κουμπωνεις πανω οτι γουσταρεις... ακομα και δανεικο!
 

Mensajes Sun 25 Aug 19 @ 10:25 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)