Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: TERMATIZEI H CPU ΟΤΑΝ ΦΟΡΤΩΝΩ ΚΟΜΜΑΤΙ (MAC OS: CATALINA)

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

djnet71PRO InfinityMember since 2007
Να'μαι κι εγώ από το mac (CATALINA version 10.15.5) που όταν φορτώνω κομμάτι κάνει μερικά secs και η CPU μπάρα τερματίζει!Μόλις τελειώσει το φόρτωμα του κομματιού επιστρέφει πάλι στις 2-3 γραμμές(στο χαλαρό).Διακοπές στον ήχο από το κομμάτι που είναι στον ''αέρα'' την ώρα που φορτώνω το άλλο δεν έχω.
Mathengine : CPU

Specs mac:
macbook pro retina 15inch,mid 2015
processor: 2.2ghz quad-core intel core i7
memory 16gb 1600mhz ddr3
graphics: intel iris pro 1536mb

Απλά το ψάχνω για να προλάβω κάνα ''κακό''!

thanxxx
 

Mensajes Sat 27 Jun 20 @ 11:42 am
Το να φτάνει η CPU στο τέρμα για μερικά δευτερόλεπτα στο φόρτωμα των κομματιών είναι φυσιολογικό. Στην ουσία βλέπεις την CPU στο τέρμα όσο διαρκεί ο υπολογισμός των stems
 

Mensajes Sat 27 Jun 20 @ 11:46 am
djnet71PRO InfinityMember since 2007
PhantomDeejay wrote :
Το να φτάνει η CPU στο τέρμα για μερικά δευτερόλεπτα στο φόρτωμα των κομματιών είναι φυσιολογικό. Στην ουσία βλέπεις την CPU στο τέρμα όσο διαρκεί ο υπολογισμός των stems


Άρα είμαι Οκ,δεν πειράζω κάτι στις ρυθμίσεις...
Σωστά?
 

Mensajes Sat 27 Jun 20 @ 12:11 pm
Ρε Γιάννη... Έχει πάρει φωτιά το forum (συνολικά, όχι μόνο το ελληνικό) γι αυτό το θέμα και μου σκας εσύ μετά από 10 ολόκληρες ημέρες με τον φραπέ στο χέρι και ρωτάς στο χαλλαρό (Θεσσαλονικιώτικο, με 2 "λ") για την CPU! Ήμαρτον... :-)))
 

Mensajes Sat 27 Jun 20 @ 4:42 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
Theios Giorgos wrote :
Ρε Γιάννη... Έχει πάρει φωτιά το forum (συνολικά, όχι μόνο το ελληνικό) γι αυτό το θέμα και μου σκας εσύ μετά από 10 ολόκληρες ημέρες με τον φραπέ στο χέρι και ρωτάς στο χαλλαρό (Θεσσαλονικιώτικο, με 2 "λ") για την CPU! Ήμαρτον... :-)))


Δεν ήξερα ρε Γιώργο πως το φόρουμ είναι μόνο για ερωτήσεις φωτιά και όχι για ότι απασχολεί τον κάθε χρήστη του VirtualDj που ''προσέχει για να έχει'' και που δεν έχει ίσως τις γνώσεις και την εμπειρία των Guru εδώ μέσα!
Τώρα που το εξήγησες το έμαθα!!! :-))))

Να είστε καλά παίδες...
 

Mensajes Sun 28 Jun 20 @ 8:24 am
Γιάννη, οι Guru, πέρα από γνώσεις, έχουν (και κάνουν) και humour...
 

Mensajes Sun 28 Jun 20 @ 7:18 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)