Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: αγορα virtual dj
θα ηθελα να ρωτησω.υπαρχει επιλογη αγορας για 1 μηνα? η εννοει οτι καθε μηνα θα χρεωνομαι το συγκεκριμενο ποσο αυτοματα?
ειναι full εκδοση?
 

Mensajes Sun 03 Apr 22 @ 4:54 pm
Υπάρχουν δύο επιλογές για το PRO:
Μηνιαία ΣΥΝΔΡΟΜΗ (πληρώνεις κάθε μήνα ένα ποσό για να έχεις το πρόγραμμα,) και
Εφάπαξ ΑΓΟΡΑ (πληρώνεις μία φορά και αγοράζεις το πρόγραμμα για πάντα)

Δεν μπορείς να "αγοράσεις" το πρόγραμμα για ένα μήνα. Αν το αγοράσεις, θα είναι "δικό σου" για πάντα.
Μπορείς να κάνεις συνδρομή για ένα μήνα. Θα χρεωθείς τον πρώτο μήνα στην αρχή του, και μπορείς πριν την λήξη του να ακυρώσεις την συνδρομή σου.
Με την ακύρωση της συνδρομής η άδεια σου παραμένει σε ισχύ μέχρι να λήξει η περίοδος που έχεις ήδη πληρώσει.
Αυτό πρακτικά σημαίνει οτι αν θες μπορείς να πληρώσεις μια συνδρομή σήμερα, να την ακυρώσεις αύριο και να έχεις την άδεια για 30 μέρες (ώστε μετά τις 30 μέρες να μην χρεωθείς αυτόματα και δεύτερο μήνα)

Σημείωση: Η άδεια PRO ναι, είναι η Full έκδοση του παροράματος
 

Mensajes Sun 03 Apr 22 @ 6:59 pm
πες οτι αγοραζω την μηνιαια pro . με το που πληρωνω με καρτα θελω να την ακυρωσω την συνδρομη.
πως ακυρωνω την συνδρομη μου?
ποια ειναι τα βηματα?
 

Mensajes Sun 03 Apr 22 @ 8:45 pm
δεν θελω αυτοματη χρεωση
 

Mensajes Sun 03 Apr 22 @ 8:47 pm
Με το που θα κάνεις την συνδρομή τότε στην σελίδα αγοράς αντί για αγορά (στο τμήμα της συνδρομής) θα λέει ακύρωση.
Κοινώς την συνδρομή σου την ακυρώνεις από την σελίδα αγοράς του προγράμματος.
 

Mensajes Sun 03 Apr 22 @ 10:22 pm
για να καταλαβω...παταω επανω στην αγορα και με παει να καταχωρησω την καρτα...μετα την καταχωρηση μπορω να ακυρωσω την συνδρομη?
 

Mensajes Mon 04 Apr 22 @ 12:17 pm
Αφού ολοκληρώσεις την διαδικασία, πας ξανά στη σελίδα αγοράς (από την αρχή, σαν να ήθελες να το αγοράσεις ξανά)
Μόνο που τώρα το κουμπί δεν θα λέει αγορά, αλλά ακύρωση συνδρομής.
 

Mensajes Mon 04 Apr 22 @ 12:44 pm
οποτε κανω ακυρωση και με χρεωνει μονο για εναν μηνα συνδρομη?
 

Mensajes Mon 04 Apr 22 @ 1:54 pm
Ναι
 

Mensajes Mon 04 Apr 22 @ 2:17 pm
εκανα την αγορα και παω να μπω ξανα στην αγορα να κανω διαγραφη και μου γραφει απλα οτι ειμαι ηδη χρηστης και δεν μπορω να κανω κατι αλλο.που να παω να κανω διαγραφη?
 

Mensajes Mon 04 Apr 22 @ 4:32 pm
μηπως την διαγραφη θα την κανω μεσα απο το virtualdj που θα κατεβασω?
 

Mensajes Mon 04 Apr 22 @ 4:35 pm
πηγα παλι στην αγορα αλλα δεν λεει πουθενα ακυρωση...
τι να κανω?
 

Mensajes Mon 04 Apr 22 @ 5:12 pm
Πάτα πάνω δεξιά εκεί που λέει account
Και μετά αριστερά "My licenses" και δεξιά "Cancel"
 

Mensajes Mon 04 Apr 22 @ 6:12 pm
ευχαριστω!!!
 

Mensajes Mon 04 Apr 22 @ 7:22 pm
εχω προβλημα με κοψιματα που κανει το virtual που εχω αγορασει....δεν ξερω τι να κανω...εχω απογοητευθει....φορτωνω στο ενα ντεκ ενα κομματι και ενω παιζει παω να φορτωσω στο αλλο ντεκ ενα αλλο κομματι και εκεινη την στιγμη το κομματι που παιζει μου κανει ενα μικρο κοψιμο....
καινουργιο virtual....τι να πω....εαν μπορειτε δωστε μου μια λυση...επαγγελματιας ειμαι....
 

Mensajes Sun 01 May 22 @ 11:13 pm
καλησπερα!θα ηθελα να σας ρωτησω.εχω κανει αγορα ενος μηνα το virtual και σημερα 5/5 ληγει...μπορω να το ανανεωσω αυτόματα?τι πρεπει να κανω?
 

Mensajes Thu 05 May 22 @ 2:31 pm
πατησα το κουμπι update αλλα δεν ξερω εαν εχει ανανεωθει...
 

Mensajes Thu 05 May 22 @ 2:33 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
ανανεώνεται αυτόματα χωρίς να χρειάζεται να κάνεις κάτι, εκτός κι αν ο τρόπος πληρωμής (κάρτα) δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί , π.χ. δεν έχει διαθέσιμο υπόλοιπο.
Η μήπως είχες κάνει ακύρωση τον προηγούμενο μήνα ?

Σε κάθε περίπτωση, από οτι βλεπω ανανεώθηκε σωστά και η άδεια είναι ενεργή. Επόμενη χρεωση 5 Ιουνίου.
 

Mensajes Thu 05 May 22 @ 5:41 pm