Ingreso rápido:  

Forum: Balkan Forum

Tema: Zvučna za VDJ !

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

plancicHome userMember since 2009
Lijep Pozdrav!

Ovako imam VDJ gotovo sve crackirane verzije koje su izašle. Planiram da kupim Licencirani ali....
Zvuk sa LapTopa mi je sra** . Tj imam playere imam Lap i VDJ. Kako kada kada ne radim preko playera radim samo na VDJ ali dooosta, doosta mi je slabiji zvuk. Znači ili do VDJ ili do zvučne (ovo drugo 90%) Eh sad kada bih kupovao Licencirani VDJ koju bi bar zvučnu mor'o da kupim ??? ( I koliko košta ? )
 

Mensajes Sat 07 Feb 09 @ 2:46 am
KAD KUPIS VDJ najbolje ti je malo prosurfat internetom i pogledat koja ti najbolje odgovara..a zvuk zti je slabiji zato sto ti je od laptopa s zvucna neka slaba a plejeri su je***a plejeri.

MOD BY DJ-ALF
Biraj reci ;)
 

Mensajes Sat 07 Feb 09 @ 3:24 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Cd plejeri u sustini imaju jaci izlazni zvuk sto ne znaci nista, uzmi obicnu Sound Blaster Live USB 5.1, ona ima dosta jaci zvuk. Snagu uvek mozes da povecas pomocu Gain knob-a na mikseti ;)
 

Mensajes Sat 07 Feb 09 @ 1:33 pm
filke15Home userMember since 2009
Ja koristim Sound Blaster Audigy 2, prezadovoljan sam, odlicna karica!!!
 

Mensajes Fri 20 Feb 09 @ 6:31 am
Nevažna je zvučna kartica, skini si besplatne ASIO drivere, najnoviju verziju, ugradi ih i pusti audio izlaze preko njih. Ludilo!
 

Mensajes Mon 25 Jan 10 @ 6:51 am
DejambaHome userMember since 2007
ma da... zvucna karta je nevazna... najbitniji je raid kontroler i drajver za tastaturu
 

Mensajes Thu 28 Jan 10 @ 3:31 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)