Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Chill out room,..... (mpla, mpla, mpla...) - Page: 84

Esta parte del tópico es antigua y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

PANOSVPRO InfinityMember since 2007
αχχαχαχααχαχαχ
με τον ιδιο τροπο που μπορω και γω να γινω καλος μαγειρας...
σιγουρα οχι με το να ποσταρω και να ρωταω...
σιγουρα ναι ομως με την ενασχοληση με το αθλημα...
 

Mensajes Sun 06 Jun 10 @ 1:24 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Mensajes Mon 07 Jun 10 @ 5:01 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
aledjo wrote :
http://www.greekpayback.com/


Kala.. apisteyto... kai ginontai kai pio grigora sto telos san pacman...
Ase pou poronesai kiolas...
 

Mensajes Mon 07 Jun 10 @ 9:46 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Mensajes Wed 09 Jun 10 @ 3:01 pm
xaxaxaxaxa
teleio aledjo!!!!
 

Mensajes Wed 09 Jun 10 @ 3:27 pm
Eleos!!
 

Mensajes Wed 09 Jun 10 @ 8:45 pm
gouvrasHome userMember since 2009
Skeftomai na agorasw Cdjs meta to kalokairi... Lene ta 100ria??? Exete na mou peite thetika i arnitika??? episis na protimisw pioneer i na koita3w kai alla cd-players??
 

Mensajes Sat 12 Jun 10 @ 6:08 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
an einai na pas se cdjs pare ita 200aria i ta 400aria. Tha sou kostisoun kati parapanw, alla se sxesi me ta 100aria, einai i mera me ti nyxta, eidika ta 400aria. Twra an breis metaxeirismena 100aria katw apo 200 euro to kathena, kai den paizei megalytero budget ... min ypokypseis. Vale doseis.. o Theodosis.
 

Mensajes Sat 12 Jun 10 @ 6:54 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
auto pou mou ti spaei sta 400aria einai oti einai bari to jog.
sta 100 apla to xaideueis, eno sta 400aria meta apo kapoia ora nomizeis oti trybeis patomata.

bebaia tha mporouse kapoios na pei oti paliotera pou pezane me pickup, ti na poune kai autoi?
leme tora....
 

Mensajes Sat 12 Jun 10 @ 7:18 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
auto aledjo einai anapofeukto se sensitive jog wheels me polaples leitourgies. Pou na akoumpiseis ta 1000aria
 

Mensajes Sat 12 Jun 10 @ 7:42 pm
gouvrasHome userMember since 2009
oxi to budget mou den ftanei ta 400aria nomizw... ta 200ria me zori... alla ta 100ria einai pio koda stin pragmatikotita g mena ;) tha dw... den exete na proteinetai kapoia alli etaireia?
 

Mensajes Sun 13 Jun 10 @ 1:34 pm
koita, edw isxyei pws oti plhrwneis pairneis.
dn einai lysh n pareis cdjs allhs etaireias (pera apo denon) gt einai ths plakas.

apla kane ypomonh k mazepse liga lefta akomh k pare 200aria.
 

Mensajes Sun 13 Jun 10 @ 2:32 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
...akouste kai enan palio..
100aria, 200aria.. (ta exo doulepsei xronia ayta) min sou po tora kai 400aria :
Einai ola to idio pragma gia mena, den vlepo kamia spoudea diafora, toylaxiston se aisthisi.
An ta do se magazi pou pao na paikso ksero... auto einai.. ena play, ena cue kai ena jog, tora an einai mayro to jog,.. elafri i pio vary kata 5 grammaria... to synithizeis se 5 lepta. Meta einai idio. Sto teleytaio magazi pou epeksa prosfata, eixe mplokarei to ena apo ta 2 200aria, kai o afentikos mou bgazei ena 100ari pou eixe kabantza, epeksa etsi ena ki ena, kamia diafora.

Ta 200 exoun aplos liga lampakia parapano.. paizoun mp3 cd, tha mou itan xrisimo se cd ayto prin 10 xronia... oxi tora...
Ta 400 exoun ta parapano + controller+sound ola se ena (ara boleyoun) kai i megali aksia tous einai ekei kai mono.
Se cd mode einai kai ayta mia apo ta idia kai milao gia "aisthisi"

Tin diafora tin kanei to vinyl mode opou yparxei (poly "paidiko" sta 400aria, gia sosto vinyl-touch mode : apo cdj-800 kao pano...)
Kai akoma kalytera oti exei plato pou ...gyrnaei kai thimizei pikap... i einai pikap.. px Denon-3700.
(vary to jog Aledjo... exeis paiksei me 1200-mk2... ???)
Alla kai ta oikonomika tis Denon pou einai sygkrisima me ta 100-200-400 tha ta protimousa apo ta Pio.. giati exoun kalytero value for money.
@gouvras, otan einai na pareis pes mou. Exo kati Stanton S-350 pou den ta xreiazomai alla kai den kaigomai na ta doso akoma, kai pisteyo sou kanoun aneta. An ta exo akoma aksizei na ta deis.


 

Mensajes Sun 13 Jun 10 @ 3:00 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
apopsis wrote :

(vary to jog Aledjo... exeis paiksei me 1200-mk2... ???)


oxi...
katalabeno ti thes na peis
 

Mensajes Sun 13 Jun 10 @ 3:09 pm
gouvrasHome userMember since 2009
ok sas euxaristw olous gia tis plirofories ;)
 

Mensajes Sun 13 Jun 10 @ 3:20 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Mensajes Sun 13 Jun 10 @ 7:11 pm
 

Mensajes Mon 14 Jun 10 @ 5:02 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Gia na eimaste dikaioi o Pantelis einai poly kalos se ayto pou kanei kai den einai tyxaios, kai kata synepeia NAI einai "sovaro remix".
Einai douleia studio, oxi mashup/ acapellas kai proxeirotites... An paizeis tetoia tha to paikseis.

Tora an einai sovaro to idio to kommati kai i sygkekrimmeni tragoudiara,... allo thema.
An den pane kala oi doulies yparxei panta kai o Seirinakis opos exoume pei kai se allo topic...
 

Mensajes Mon 14 Jun 10 @ 5:19 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
re ton panteli ton remixer!!! AXAXXAXAAXAXXAAXAXXAXA
(de xerw an prosexate...me kefalaia grammata)
 

Mensajes Mon 14 Jun 10 @ 10:01 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ma se ola tou ta remix exei akribos tous idious ixous!
les kai barietai na ftiaksei allo styl kai to mono pou kanei einai na bazei alla tragoudia.
san na exei ftiaksei ena template kai kathe fora bazei diaforetiko tragoudi.
as mi miliso gia to sygkekrimeno tragoudi pou mono dance den einai kai akougetai les kai to lene ta stroufakia.
 

Mensajes Mon 14 Jun 10 @ 2:22 pm
43%