Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Agora Lap Top H Net Book-syzitisi gia Laptops - Page: 4

Esta parte del tópico es antigua y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Mensajes Tue 05 May 09 @ 6:23 pm
Nai bre djdad , ta epskasa ola apo prin polyyyy kala!!
Eixa dei oti yparxoun skin , kai idi ta exo katevasei.
Apla eimai se anamoni na to paralavo (mallon ayrio) alla peite mou vima vima pos pernao to virtual , karta ixou , kai controller.
Apla mia ypentimisi giati to exo ksexasei teleios to pos.
To eixa kanei pio palia apo ton eksoteriko skliro pou exo , kai einai ola mesa se ayton , alla den thimamai.
 

Mensajes Wed 06 May 09 @ 2:44 am
 

Mensajes Wed 06 May 09 @ 11:21 am
Kaloriziko kai kali timi me 299...Dokimaseto na mas peis entiposeis, kai ego psinome gia netbook, alla argotera, kala september meria na exoume me ION platform
 

Mensajes Wed 06 May 09 @ 1:45 pm
Eyxaristo poly.
Tha to stiso (an kai den voithate gi'ayto) tha to doulepso kapoies ores , kai meta tha sas po entiposeis.
Elpizo na to paralavo ayrio , kai en telei na mou kanei tin douleia mou , otan ki an to xreiasto , an kollisei pote to vasiko laptop.
 

Mensajes Wed 06 May 09 @ 3:10 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Panw pou eleges gia agora deuterou (efedrikou) laptop, mou kaike (mallon mitriki) to diko mou deutero (ena HP), kai to savato pou exw party tha tremei to filokardi mou. Me auto sygkekrimena epaiza ta DMX fwta, ta opoia tha ta paiksw twra me tin konsola stairville pou exeis ki esy, alla pio poly to eixa kai san efedriko me VirtualDJ fortwmeno, gia pan endexomeno.

Snif snif. Pali se eksoda tha mpoume ftouuuu.
 

Mensajes Wed 06 May 09 @ 6:38 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Perastika... dad
 

Mensajes Thu 07 May 09 @ 3:51 am
Oxi bre sy , gkantemia megali.
Elpizo na min sto ekane toulaxiston se ora douleias.
Krima bre mpampi.
Den mou les?
Giati den pairneis ena san ayto pou pira ki ego , gia deytero (pou einai kai fthino) , kai krata ayto pou eixes gia deytero san proto.
Etsi kai den tha mpeis se megala eksoda , kai tha kaneis kai tin douleia sou , xoris agxos.
Apopsi mou.....

Y.S: Kala diladi pou den eixa agorasei tin konsola sou....me ti tha epaizes ta fota tora????
 

Mensajes Thu 07 May 09 @ 4:00 am
Loipon protes entiposeis , einai poly thetikes gia toso mikro laptop.
Telika einai mikro sto mati mono.
Mexris stigmis , na po oti paei roloi.
Ftou ftou ftou.....
 

Mensajes Thu 07 May 09 @ 12:57 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Paidia i zimia pou epatha einai terastia, kai eksigoumai giati. Stolaptop pou kaike eixa to software gia ta dMX. Eixa faei ateleiwtes wres na ftiaxnw skines kai paketa. Milame gia olokliro programma enarksis, eisodou, alles skines gia gammous, alles gia party klp. Fantazeste oti gia na ta ksanaftiaksw ola auta sto laptop pou THA parw, tha ftysw aima. (Ama ta thymithw kai ola ayta).
Min biasteite na mou peite gia backup, giati den eixa.

Skeftomai na ftiaksw ena panw 2X3 na to karfwsw sto toixo kai na leei epanw BACKUP !!!
 

Mensajes Thu 07 May 09 @ 7:03 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kaike o diskos tou laptop?
an de kaike tote mporeis na ta soseis auta
 

Mensajes Thu 07 May 09 @ 7:25 pm
Γεια σας,παιδια.Μια και εγω αγωρασα ειδη ενα netbook acer d150 με τον καινουριο επεξεργαστη θα ηθελα να μαθω αν μπορω να εγκαταστησω το virtual dj?Η αληθεια ειναι πως πρωσπαθησα μια φορα αλλα μου βγαζει instalation error.Εχω ακριβως το ιδιο στο pc και δεν εχω κανενα προβλημα. Μηπως δεν το σηκωνει το netbook?Αν ξερει καποιος ας βοηθησει.ευχαριστω.
 

Mensajes Fri 08 May 09 @ 4:55 am
kaligramos wrote :
Γεια σας,παιδια.Μια και εγω αγωρασα ειδη ενα netbook acer d150 με τον καινουριο επεξεργαστη θα ηθελα να μαθω αν μπορω να εγκαταστησω το virtual dj?Η αληθεια ειναι πως πρωσπαθησα μια φορα αλλα μου βγαζει instalation error.Εχω ακριβως το ιδιο στο pc και δεν εχω κανενα προβλημα. Μηπως δεν το σηκωνει το netbook?Αν ξερει καποιος ας βοηθησει.ευχαριστω.


Koita sto antistoixo thread , metafora k.l.p , ekei antistoixei to post sou , mipos kai voithitheis.
 

Mensajes Fri 08 May 09 @ 7:50 am
o.k tha koitaxo ekei,efxaristo.
 

Mensajes Sat 09 May 09 @ 1:56 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
aledjo wrote :
kaike o diskos tou laptop?
an de kaike tote mporeis na ta soseis auta


Sosta...
Yparxei ..elpida..
 

Mensajes Sat 09 May 09 @ 6:07 am
loipon gia dokimase to MSI Wind me 2 mp3 tracks kai to master tempo enabled gia na doume poso % cpu trabaei
 

Mensajes Mon 11 May 09 @ 8:03 am
_emperor wrote :
loipon gia dokimase to MSI Wind me 2 mp3 tracks kai to master tempo enabled gia na doume poso % cpu trabaei


Katarxin ti ennoeis (master tempo enabled)
Akrivos opos to grafeis den yparxei kati tetoio pouthena stis rithmiseis.
Milao panta gia to virtual d.j 5.2.1 pro.

Kai deyteron en pasei periptosi , tin ora pou fortonei to kommati sto ena H sto allo plato , apo tin endeiksi cpu tou skin mou deixnei peripou 50% to poly , ki ayto mono otan fortonei to kommati sto plato , se kamia alli leitourgeia.
Meta doulevei oute kala kala me 5% ante via 7% kai akomi xamilotera kai apo 5% tha elega.
Diladi tipota.
 

Mensajes Mon 11 May 09 @ 8:56 am
Loipon to allo pou mou ekane apo tin proti fortisi , einai oti otan fortizei pliros , kai synexizei na einai syndemeno sto reyma arxizei meta kai anabosbhnei to portokali lampaki tis mpatarias.
To manual leei oti otan anabosbinei einai astoxeia kai prepei na paei antiprosopeia.
Ayto to lampaki anabei prasino oso fortizei , sbhnei teleios ama teleiosei i fortisi , kai anabei monimo portokali , otan pesei i stathmi tis mpatarias.Vebaia to netbook den exei kanena provlima kai douleyei kanonika me opoion sundiasmo trofodosias.
Opote meta apo polla diavasmata pira kai til. tin antiprosopeia (kai to kseroun to provlima) kai τελικα θα ερθουν απο την αντιπροσωπεια να το παραλαβουν την Πεμπτη , γιατι τελικα απ'οτι ειδα , εμαθα διαβασα , μπορει να μην προκαλει δυσλειτουργεια στον υπολογιστη , αλλα ειναι λαθος να αναβοσβηνει το πορτοκαλι λαμπακι , της μπαταριας , οποτε αφου ειναι και 6 ημερων το δικο μου , στην εγγυηση , το στελνω ,,,,,και ειδομεν.
Παντως ειναι ενα γενικο προβλημα , του msi wind αυτο , γιατι σε ολα τα φορουμ , ελληνικα και ξενα , και στο επισημο του msi αναφερεται εντονοτατα.

Oups....signomi ta misa ta egrapsa me ellinikous xaraktires...
 

Mensajes Wed 13 May 09 @ 4:37 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
yiannis64 wrote :
Loipon to allo pou mou ekane apo tin proti fortisi , einai oti otan fortizei pliros , kai synexizei na einai syndemeno sto reyma arxizei meta kai anabosbhnei to portokali lampaki tis mpatarias.
To manual leei oti otan anabosbinei einai astoxeia kai prepei na paei antiprosopeia.
Ayto to lampaki anabei prasino oso fortizei , sbhnei teleios ama teleiosei i fortisi , kai anabei monimo portokali , otan pesei i stathmi tis mpatarias.Vebaia to netbook den exei kanena provlima kai douleyei kanonika me opoion sundiasmo trofodosias.
Opote meta apo polla diavasmata pira kai til. tin antiprosopeia (kai to kseroun to provlima) kai τελικα θα ερθουν απο την αντιπροσωπεια να το παραλαβουν την Πεμπτη , γιατι τελικα απ'οτι ειδα , εμαθα διαβασα , μπορει να μην προκαλει δυσλειτουργεια στον υπολογιστη , αλλα ειναι λαθος να αναβοσβηνει το πορτοκαλι λαμπακι , της μπαταριας , οποτε αφου ειναι και 6 ημερων το δικο μου , στην εγγυηση , το στελνω ,,,,,και ειδομεν.
Παντως ειναι ενα γενικο προβλημα , του msi wind αυτο , γιατι σε ολα τα φορουμ , ελληνικα και ξενα , και στο επισημο του msi αναφερεται εντονοτατα.

Oups....signomi ta misa ta egrapsa me ellinikous xaraktires...


Pithanotata einai problima poy lynete me bios update, kati antistoixo eixa kai ego me ta acer ta mikra, prepei na exoun idio motherboard me to msi.
Alla an erthoun na to paroun min mpeis sti diadikasia na to kaneis monos sou, apla mpes sto site i psakse sto google gia ekdoseis bios kai ti diorthonoun, kai pes mas meta na kseroume.
 

Mensajes Wed 13 May 09 @ 9:27 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
eimai xaroumenos!
exo laptop backup free!!!!
yeeesssssss

itan mia filh enos filou mou pou iksera apo palia, eixe agorasei ena palio metaxirismeno laptop kai tin eixa boithisei paliotera.

e tis teleutaies meres me pernei tilefono oti kaike to metaxirismeno kai agorase kainourgio kai tis zitisa na mou dosei to kameno.

na mi ta polylogo, den eixe sobara problimata, eixa ego kati ksexasmenes mnimes ddr1 333, allaksa to kameno disko me enan pou eixa stin apothiki edo kai 3 xronia 80gb, fortisti apo enan allo filo pou tou epese kato to laptop kai alles leptomeries.

apotelesma exo deutero laptop entelos freeeee gia ti douleia back up

acer
15'' 1024x768
amd sempron 1800+
ram synolika 256mb + 1gb
80gb disko

auto tha gemisei tragoudia kai tha paramenei sto autokinito.
se periptosi problimatos tin ora tis douleias, petagomai sto car kai to ferno.... :)

symperma, mi petate palia pragmata pou douleuoun....
 

Mensajes Wed 13 May 09 @ 11:35 am
75%