Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: VirtualDJ 6 is now released ! Go download! - Page: 2

Esta parte del tópico es antigua y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

aledjoPRO InfinityMember since 2005

na sou po
autos o typos pou leei oti lythike to problima, to problima pos to perigrafei?
leme akribos to idio problima i mipos anaferei kati allo?

ego leo oti polles fores ta faders xanoun tin epafi me to vdj kai allou brisketai to fader kai allou stin othoni tou vdj.
an to katebaso kato polles fores de katebenei telios kato alla paramenei ligo pio pano.
to idio kai an to anebaso pros to pano.
 

Mensajes Mon 01 Jun 09 @ 10:35 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Mensajes Mon 01 Jun 09 @ 10:46 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
-)
nomizo o cioce itan pou eixe tous drivers kai nomizo pos ayto itan to problima...
tora me tosa pou diabasa ante na breis to post.
 

Mensajes Mon 01 Jun 09 @ 11:00 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
opos sou eipa einai, milisa mazi tou, o driver aytos einai se "kleisto" beta akoma.
Perimene na bgei official kai blepeis.
 

Mensajes Mon 01 Jun 09 @ 12:44 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
aaa oraia
diladi me to neo driver ftiaksane to kolima tou fader kai tou jog?
 

Mensajes Mon 01 Jun 09 @ 7:42 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
LOIPON
katebasa ti trial ekdosi kai ti dokimasa!
oi anthropoi exoun kanei treli douleia! ftasane sto 90% ton leitourgion pou ithela.

1) to pitch douleuei poly kalytera apo to ti rmx ap'oti paliotera. eidika tora pou to balane na dixnei ta bpm 000.00
2) ftiaksane to gain na douleuei opos to pitch, diladi an allaksei apo to programa meta apo ti rmx tha prepei na to gyrisei kai "piasei" to simeio pou einai sto programa kai meta na to kleidosei kai na to kounisei. etsi itan mono sto pitch alla tora to kanane kai sto gain.
3) fortonei kai paei sto proto cue PRIN kan fortosei olo to tragoudi. auto ginotan stis palies ekdoseis alla sti 5 kai meta de to ekane. eprepe prota na fortosei olo to tragoudi kai meta na paei sto proto cue.
4) plaka exei auto pou kanane gia na ftiaxneis ta koumpia pou patas to eikonidio me tin othoni kai meta patas to koumpi pou thes apo to skin gia na kanei shorcut auto pou patises apo to koumpi pou dialakses. to eixa dei paliotera se allo programa asxeto pou kaneis emulator keyboard me joypad.



apo ligo pou to dokimasa me ti rmx, ta faders DE kolisane. de mporo na bgalo symperasma apo to ligo pou to doulepsa. tha to do otan ti balo sto magazi.

ta arnitika tora.
ta jogs pali kolane! euxomai me tous drivers pou leei o apopsis na to ftiaksoun auto.
ta faders den exoun tin antapokrisi pou tha eprepe. pote de tin eixan apla elega mipos to ftaksane auti ti fora. leptomeria alla to anafero.
to skin einai kalo alla sto widescreen pou to exoun ftiaksei den einai sta 800 alla sta 768. oi othones ton laptop pou einai 15.4 me auto to skin fainetai i mpara tou startup ton windows. gia na mi fainetai tha prepei na einai sta 800.
bebaia mporoume na to allaksoume to skin me ti nea leitourgia alla etsi mamietai o dias! xalane ta grafika kai de fainontai ola stroggyla opos tha eprepe.
oi parametroi gia ta shorcuts pou pigan?? px thelo na balo to M na kanei play sto deck 1. mexri tora eixe na dialekseis to deck 1 ktl ktl pou pigan auta?

to trial leei 5 meres.
de ksero omos an exei periorismo stis ores paiksimatos gia na to dokimaza sto magazi....

auta mexri tora
 

Mensajes Tue 02 Jun 09 @ 7:25 am
Aledjo mipos irthe i ora na agoraseis telika to original programma , na gineis kai rpo kai na exeis kai pio polla pleonektimata?
 

Mensajes Tue 02 Jun 09 @ 9:09 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
nai auto exo skopo. aurio tha pao na balo lefta sti karta.....
 

Mensajes Tue 02 Jun 09 @ 9:13 am
Ante loipon me to kalo welcome to the pro club.
 

Mensajes Tue 02 Jun 09 @ 10:11 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
re de to pisteuo!
1 mera meta ti kykloforia tou virtualdj 6 "kykloforise" kai pantou.

espase rekor i auti ti fora. mexri tora to grigorotero itan se 5 meres.

na enimeroso oti auti i "ekdosi" stirizetai sti trial ekdosi...
opote opoiosdipote xristis exei problima xrisimopoiontas auti tin ekdosi, NA MI mas rotisei to otidipote giati den exei kamia sxesi me to full.
 

Mensajes Wed 03 Jun 09 @ 5:16 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
LEPON!
istera apo poliori dokimi me tin rmx, ta faders pali kolane!

ti na po.... tha perimeno na bgoune oi neoi drivers mipos kai ginei tipota.... allios no pro!
mou exei spasei ta neura...
 

Mensajes Wed 03 Jun 09 @ 6:14 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
exoume kai leme!

meta apo 7 ores paiksimatos sto magazi anakalipsa kai alla bugs

1)to proto kai simantikotero einai oti DE dinei monitor-akoustika stin rmx!
otan fortosei ti proti fora bgazei ixo sta ixeia alla oxi sta akoustika.
etsi dokimasa na anoikso ta options kai na antistrepso ti leitourgia stis eksodous.
to ekana anapoda kai meta ksana anapoda kai tote doulepse!
OMOS auto prepei na ginetai kathe fora pou fortonei to programa....

2) se merika tragoudia pou eixa balei 3 cue, metaferomouna sta cue me to stop.
pataga stin ekdosi 5.2 to stop kai kathe fora metakinountan kyklika se ola ta cue.
opos ginetai kai stin 6 alla se merika tragoudia pigenei MONO sto proto cue kai oxi sta ypoloipa

3) to deksi klik epano sti kymatomorfi tou tragoudiou sto deck, ti douleia kanei?
mexri tora kati ekane..... tora omos?

4) ypopsiazomai oti kati trexei me to search! epsaxna ena tragoudi kai eno to egrafa de mou to ebgaze. to brika omos xeirokinita apo fakelo pou to eixa....
ekana add tou db to fakelo auto alla to tragoudi de to ebgaze stin anazitisi... opos paliotera.
de ksero isos den ekana kati ego.

pote tha bgei i 6.1?
 

Mensajes Wed 03 Jun 09 @ 7:41 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
6.01
GIA DOWNLOAD
 

Mensajes Thu 04 Jun 09 @ 6:35 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
apopsis na se rotiso kati.
mipos ksereis an sxediazoun na bgaloun kapoio neo update se syntomo xroniko diastima? i tha argisei poly i epomeni ekdosi?
 

Mensajes Sat 06 Jun 09 @ 6:33 pm
συντομα οχι. Bugfixes αν υπαρχουν ισως μικρο update αλλα μεχρι εκει
 

Mensajes Sun 07 Jun 09 @ 1:48 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
paidia de ksero an to exete dei eseis alla ego blepo oti i kainourgia ekdosi einai gemati bugs.
simera meta apo 2-3 ores mou kolise kai ebgale to klasiko recover-shutdown. (eutyxos to sothika me cd-player)

to koryfaio omos itan to eksis. ekei pou epaize mia xara me tin herucles rmx, ksafnika stamataei o ixos!
psaxnomouna ego kai brika ti eixe ginei.
eixe gyrisei STO asxeto, xoris na patiso ego kanena koumpi, i rmx se scratch mode, eno to eixa se cd mode.
to eida apo to lampaki sto koumpi scratch....
to giati stamatise einai mallon problima tis rmx giati otan einai gyrismeno se scratcho mode, kamia fora kolaei to jog kai to vdj lambanei sima oti to jog pigeno-erxetai mpros-piso me polyyyyy mikri tyxitita kai etsi afou einai gyrismeno se scratch mode einai san na stamatas to tragoudi me to jog.
mallon einai hardware problima tis rmx auto alla pos gyrise mono tou se scrtach mode?

episi allo problima me to browser. imoun se ena fakelo kai eno eblepa ta tragoudia tou, antigrafo apo ena dvd ena fakelo me tragoudia sto fakelo pou eixa anoixto sto vdj alla apo ta windows.
meta autos o fakelos de fenotan pouthena sto vdj. eno piga se allous fakelous kai ksanaepestrepsa sto fakelo pou eprepe na eixe allo fakelo mesa tou, de to eixe!
ta tragoudia ta ebala me drag&drop apo ta windows....
 

Mensajes Sun 07 Jun 09 @ 7:47 pm
Kalhspera paidia,
exete kai eseis provlhmata me ton Hercules MK2? Giati to VDj 6 den niothei mia me ton miktako mou, ti paizei???
 

Mensajes Mon 08 Jun 09 @ 8:17 am
Vasika, den niothei genika h sugkekrimenh ekdosh, tha katevaso allh kai tha do an exo provlhma, thx
 

Mensajes Mon 08 Jun 09 @ 8:25 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
katebase tin trial 6.0.1 na deis an paizei
 

Mensajes Mon 08 Jun 09 @ 8:30 am
Den katafera tipota, oute me thn 6.1, alla oute kai me thn 5!!! Mallon sthn v.3 me vlepo na meno..
 

Mensajes Mon 08 Jun 09 @ 9:52 am
49%