Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Sxoliko party, playlist ? - Page: 2

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

paidia tosi wra milame kai proteinoume tragoudia,enw dn 3eroume to vasikotero...HLIKIA?.Paizei toso simantiko rolo,alliws pianeis ena paidi 3hs dimotikou kai alliws 3hs lukeiou...Dld to Gummy Bear klp to vazeis se paidi 3hs dimotikou kai oxi lukeiou...Justin Bieber opws proanafer8hke oti prepei gia 5h dhmotikou-3h gumnasiou...Apo likeio kai panw nomizw bazeis oti kai ka8e fora p paizeis se barakia....

TIP:Krata kai mia bala mazi sou gt pote dn 3ereis...!
 

Mensajes Fri 18 Feb 11 @ 1:08 pm
xaxa, den ton lypasai na fygei apo tin pisw porta ..xaxaxa. akou Gummy Bear !

Φιλε μου εγω του προτεινα Gummy Bear (και μαλιστα με καποιο remix) γιατι αμα δεις ο ιδιος γραφει στο πρωτο μυνημα ασχετος με το τι εχει υποθει ποιο κατω οτι "Exo Patty kai Bebe Lily.. ". Για αυτο ειπα.
 

Mensajes Sat 19 Feb 11 @ 2:52 am
vlakasman wrote :
paidia tosi wra milame kai proteinoume tragoudia,enw dn 3eroume to vasikotero...HLIKIA?.Paizei toso simantiko rolo,alliws pianeis ena paidi 3hs dimotikou kai alliws 3hs lukeiou...Dld to Gummy Bear klp to vazeis se paidi 3hs dimotikou kai oxi lukeiou...Justin Bieber opws proanafer8hke oti prepei gia 5h dhmotikou-3h gumnasiou...Apo likeio kai panw nomizw bazeis oti kai ka8e fora p paizeis se barakia....

TIP:Krata kai mia bala mazi sou gt pote dn 3ereis...!


eipe gymnasio..!
 

Mensajes Sat 19 Feb 11 @ 6:11 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
..O efialtis teleiose... na hremiso ligo apo tis fones kai tha sas pw !
 

Mensajes Sat 19 Feb 11 @ 2:30 pm
Για λεγε, τι επαιξες τελικα, τι σου ελεγαν ?
 

Mensajes Sat 19 Feb 11 @ 2:34 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
apopsis wrote :
..O efialtis teleiose... na hremiso ligo apo tis fones kai tha sas pw !


oti xirotero e???
den toys pianeis poy8ena!!!
 

Mensajes Sat 19 Feb 11 @ 3:50 pm
aledjo wrote :
tha ithela kai go merikes idees giati tha paikso kai go se paidiko party


wx. καλα ρε δεν εβαλες μυαλο απο την προηγούμενη φορα?
 

Mensajes Sat 19 Feb 11 @ 7:25 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
dimitris_tsanak wrote :
aledjo wrote :
tha ithela kai go merikes idees giati tha paikso kai go se paidiko party


wx. καλα ρε δεν εβαλες μυαλο απο την προηγούμενη φορα?


einai filiko spiti. opote de kaigomai kai toso poly gia na exo apetiseis.

o apopsis gia na min exei grapsei akoma, tha exei parei xapia gia na iremisei kai ton exei parei o ypnos apo xthes

 

Mensajes Sun 20 Feb 11 @ 9:40 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
aledjo wrote :


o apopsis gia na min exei grapsei akoma, tha exei parei xapia gia na iremisei kai ton exei parei o ypnos apo xthes



xapia kai ousies ..POTE, omos h alitheia einai oti feygontas mou dosan mia ..pitsa terastia... apo aytes pou pareigeilan gia ta paidia kai opos den eixa faei oli mera ..tin xtypisa..omos ekana 15 ores na tin xonepso...

To leo gia na thikso ena 'parapleyro thema' ston bathmo pou mas h den mas afora... Giati se osa party paidika exo paei dinoun JUNK FOOD sta paidia..., tha mporousan na kanoun ena mikro mpoufe kai na exei kai kamia salata mesa...
Anyway thema paidias twn goniwn..

-Loipon telika htan dhmotiko kai oxi gymnasio. (gia ayto exei kai simasia h paratirisi gia to fagito)
-Antiepaggelmatiko ek merous mou kai paradeigma pros apofygi... na min to dieykriniso auto alla eixa proetoimastei kai gia ta dyo.
Ta perissotera request opos katalabainete ...Patty apo ta koritsakia.

Basika eixan diamorfothei 3 'metopa'.....

1. Ta koritsakia pou hthelan na akoune mono Patty kai tipota allo... (ti kolima den fantazeste..)
2. Oi alloi Anti-patty pitsirikades pou molis patousa play erxotan kai moulegane "emeis den akoume Patty..." kai ti akoute rotousa ???
"Emeis akoume ... Saki...."
3. Ta pio "megala" paidia pou mou legane ti einai ayta ?? ta paidika...?, aytoi thelane ...Rous, Goin through, Dirty Beat... klp

Auta.., sto telos kateliksa na bgazo tin epomeni genia karaoke..., kai oloi euxaristimenoi..

Osoi exete paiksei se tetoia paidika party katalabainete tis fones kai ton xamo.. Den prolabaineis na skefteis, sou milane synexeia
Kai epeidi eixa kai ena hxeio konta kai den akouga tipota, tous edosa ena xarti kai stilo kai ta grafane..., auto htan kali kinisi, to piga ligo to programma mono me requests xoris allages na do kai ti ginete, kai meta pira to timoni sta xeria mou.

Justin bibier... ligo adiaforos, gummy bear arese..., stroumfakia... gia ta poly mikra paidia ok.., klassika karnabalistika anamigmena me ellinika antoistoixa : ok gia ta mikra paidia kai gia atmosfaira...
--------------

Bazo ayto to topic sta xrisima links, (leo na kanoume ena section) ekei gia na to enimeronoume....
Fetos einai h Patty tou xronou tha einai kati allo.


 

Mensajes Mon 21 Feb 11 @ 2:06 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Giwrgo se katalavainw apolyta. Kanw tetoia parties kathe vdomada (1-2). Zalada den tha pei tipota. Ta akousmata tous poly sygkekrimena kai auto kanei tin douleia sou pio dyskoli. Den yparxei periptwsi na kaneis tin douleia sou swsta, ennow san dj. To mono pou se apasxolei ekeini ti stigmi einai na baleis to swsto tragoudi, opws ki an to valeis, den tha tous peiraksei katholou. Se autes tis ilikies episis euergetiko rolo paizei to video clip (an auto einai efikto vevaia).
To mikrofwno (i kali sxesi me auto dld) kai i epikoinwnia, to na kerdiseis ta paidia paizei megalo rolo episis.

Ta teleutaia xronia pou asxoloumai me tetoia parties, exw apoktisei megali empeiria, tosi wste oi pelates tou magaziou (goneis twn paidiwn) me zitrane proswpika (eimaste 2 pou moirazomaste to idio booth), giati exoun dei ti douleia pou kanw.

Bottom line. Zalada nai, alla tautoxrona pairneis kai poly energeia apo tous mikrous. Opws tha lege ki o Xristodoulos ..Sas Paw !!!!

 

Mensajes Mon 21 Feb 11 @ 3:22 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
egine kai to diko mou party... akouste na koufathite!

tin proigoumeni fora sto idio spiti, me tous idious kalesmenous mikrous kai megalous eixe timitiki i patty
to eixa grapsei kai tote.

auti ti fora skeftika, afou ta paidia einai toso fun tis patty as bro kai to karaoke.
etsi loipon kserontas apo ti proigoumeni fora oti tha mou zitisoun kai asxeta tragoudia pou de ta ksero
ebgala sto parathyro to asyrmato router gia na koitaei fatsa me ti spiti opou tha ekana to party.
sti geitonia mou diladi...

pao na ksekiniso na paizo kai pao na dokimaso to youtube gia na do an ontos paizei apo ta ixeia gia
na to exo etoimo se kathe periptosi, kai den epaize!
epsaxna epsaxna kai meta thymithika oti eixa balei ti rmx se asio mode sto vdj....
to gyrisa se wdm kai ola ok.

ksekinaei loipon to party, ti latin, ti 80's, ti gaga, ti arab money, ti inna, ti PATTY.... TIPOTA!
ta mikra sto kosmo tous. adiaforoi entelos! pernaei misi ora etsi kai den iksera ti na kano
afou oute me ta klasika karnabalika de ginotan tipota.

etsi skeftika to jukebox mode!
fonazo loipon ti mikri oikodespina kai tis dino ena xarti kai ena stilo
kai tis leo na paei na rotisei ta paidia poia tragoudia theloun na akousoun.
gyrnaei loipon me mia lista kai arxizo na bazo.
e loipon epiase to kolpo kai arxisane na xoreuoun.
to 90% ton tragoudion ta eixa kai oti den eixa aplos ebaza to youtube na paizei lol!
kai kata ti diarkeia tis bradias erxontousan kai mou zitagane/grafane kai alla.

AUTO einai jukebox!

akouste kai to koryfaio.
opos eipa me ti patty den egine tipota. mporeite na fantastite poio tragoudi einai to top?
1) O.P.A. - ALKAIOS! patagos
2) this is our night - sakis
3) loca

kanane ntou kai oi megaloi gia kanena 20lepto kai tous ebaza 80's kai tous arese.

alla ti einai auto me ta mikra??? ekselisontai kai i patty den einai sti moda?
 

Mensajes Sun 06 Mar 11 @ 6:31 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)