Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: ΑΛΛΑΓΉ CONTROLER

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Γεια σας και πάλι! Ήμουν κάτοχος ενός controler με το Virtualdj που παρείχε και το έχω δηλώσει εδώ. Τώρα απόκτησα άλλο controler με Virtualdj διαφορετικό, και επειδή θα το πουλήσω το προηγούμενο, το ερώτημα μου είναι: Δηλώνω το καινούργιο Virtualdj εδώ, και το παλιό παύει να ισχύει, ή θα ισχύουν και τα 2; Εμένα βέβαια με ενδιαφέρει να ισχύει μόνο το καινούργιο, ώστε το άλλο να το δηλώσει ο αγοραστής. Ευχαριστώ!!
 

Mensajes Tue 11 Nov 14 @ 5:09 pm
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης και την EULA:
Quote :

Όροι χρήσης του VirtualDJ
To VirtualDJ μπορεί να εγκατασταθεί συνολικά σε 2 υπολογιστές ταυτόχρονα (ένα για κύρια χρήση και ένα δεύτερο για backup) υπό την προϋπόθεση οτι ο χρήστης θα χρησιμοποιεί ανα πάσα στιγμή μόνο τον ένα από τους δύο. Η άδεια χρήσης του VirtualDJ είναι ανά κάτοχο. Ο κάτοχός του είναι νόμιμα και ο μοναδικός του χρήστης. Δεν επιτρέπεται η μεταπώλησή του ούτε και η παραχώρησή / υπενοικίαση / δανεισμός του σε τρίτους. Περισσότερα μπορείτε να διαβάσετε ΕΔΩ


Με λίγα λόγια μπορείς να πουλήσεις ΜΟΝΟ τον controller σαν σκέτο μηχάνημα, και όχι και το πρόγραμμα μαζί.
Όσο για εσένα, ναι δηλώνεις τον σειριακό αριθμό εδώ για να κατεβάζεις updates κτλ και θα ισχύουν ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ άδειες.
 

Mensajes Tue 11 Nov 14 @ 6:10 pm
Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία, μόνο για θυμίστε μου που πάω για να το δηλώσω;
 

Mensajes Wed 12 Nov 14 @ 1:52 am
Το βρήκα εντάξει...
 

Mensajes Wed 12 Nov 14 @ 4:54 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)