Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Προβλημα Ανταποκρισης controller με Η/Υ

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Καλησπερα στη παρεα!!

Ελπιζω να μην εχω μπει σε κανα ξενο φορουμ γιατι ψιλο χαθηκα! Εχω ενα θεμα με το controller μου Mixtrack pro 1 ξαφνικα μια μερα που το συνδεσα ( δουλευω με το προγραμμα TRAKTOR γιατι το virtual δε το υποστιριζει ολοκληρωτικα) και λοιπον ξαφνικα μια μερα δεν υπηρχε πληρη ανταποκριση κονσολας με τον Υπολογιστη δηλαδη, ανεβαζω την ενταση σε ενα deck στην κονσολα και κατεβενει πληρως ενω στο PC δεν εχει κατεβει, εχει ενα ελαχιστο κενο και πρεπει να παρω το ποντικι μου και να το τερματισω επισης και στο crossfader το μετακινω και κουνιουνται διαφορα κουμπια οπως και στο δεξιο Pitch fader δοκιμασα να αλλαξω θυρα, δοκιμασα να αλλαξω καλωδιο . καθαρισα την πλακετα μηπως ειχε τιποτα . διεγραψα το προγραμμα και το ξανα εβαλα. δεν ξερω πως να το διορθωσω!

Ευχαριστω πολυ!

 

Mensajes Thu 15 Oct 15 @ 5:57 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Panosdav wrote :
.. δουλευω με το προγραμμα TRAKTOR

Eisai se lathos forum :)

Panosdav wrote :
.. γιατι το virtual δε το υποστιριζει ολοκληρωτικα)

Ki edw lathos eisai. Oles oi Mixtrack ypostirizontai plirws apo to VirtualDJ. Apla xreizesai tin Pro Full i tin Plus license. Tipota kalo ston kosmo den einai tsampa ;

Panosdav wrote :
.. ανεβαζω την ενταση σε ενα deck στην κονσολα και κατεβενει πληρως ενω στο PC δεν εχει κατεβει, εχει ενα ελαχιστο κενο και πρεπει να παρω το ποντικι μου και να το τερματισω επισης και στο crossfader το μετακινω και κουνιουνται διαφορα κουμπια

Einai sxedon sigouro oti einai provlimaHardware (konsolas). H tha tin steileis gia service i tha pareis kapoia alli (kainourgia i metaeirismeni) an to kostos episkeuis einai megalo

Kaly tyxi !

 

Mensajes Fri 16 Oct 15 @ 7:33 am
Σε ευχαριστω πολυ για την αμεση βοηθεια σου! καλη συνεχεια!
 

Mensajes Fri 16 Oct 15 @ 3:11 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)