Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ..

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Εχω την sr είχε το γνωστό πρόβλημα έχει ανάφερθει και σε παλιότερα ποστ. Την έστειλα στο καταπληκτικό service της Ελλάδος και μετά από 1 μηνα μόλις ήρθε η κονσόλα δεν κάνει στο deck 2,4 καθόλου search με το shift ενώ στο πρόγραμμα δείχνει ότι παίρνει την εωτολη κανονικά. Το deck 1,3 δουλεύει κανονικά. Επισης όταν ενεργοποιώ το sliser αναβοσβήνουν όλα τα λαμπάκια από τα pads ακανόνιστα αυτό και στα 2 decks και τελευταίο δεν δουλεύει στο deck 3,4 καθόλου το vinyl mode. 1 μηνα που έλειπε η κονσόλα δούλευα μια ergo v υπάρχει πιθανότητα να φταει το πρόγραμμα που δεν νομίζω....??
 

Mensajes Sat 30 Jan 16 @ 12:55 pm
Πρώτον σιγουρέψου οτι τρέχεις τον "εργοστασιακό" mapper
Δεύτερον όταν ενεργοποιείς το slicer χρησιμοποίησε τα κουμπιά parameter και shift+parameter να "ανοίξεις" το βήμα των slice
Τρίτον σιγουρέψου οτι τα decks 3 & 4 έχουν ενεργοποιημένο το vinyl (νομίζω οτι είναι shift+slip στην κονσόλα)

Αν παρόλαυτα η κονσόλα δεν συμπεριφέρεται κανονικά τότε δεν είναι πρόβλημα του προγράμματος.
 

Mensajes Sat 30 Jan 16 @ 2:35 pm
Το slicer ΟΚ έφτιαξε το search όχι ακόμα ουτε το vilyl. Στις ρυθμίσεις έχω επιλέξει ρυθμίσει factory. Στο serato κάνει search αλλα ούτε εκεί δουλεύει το vinyl. Ευχαριστω για την βοήθεια.
 

Mensajes Sat 30 Jan 16 @ 3:09 pm
Τότε αν και στο Serato έχει πρόβλημα επικοινώνησε με το service. Πιθανότατα κάποια καλοδιοταινία δεν κούμπωσε καλά κατά την επανασυναρμολόγηση του Controller
 

Mensajes Sun 31 Jan 16 @ 8:09 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)