Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Virtual dj 8 pro Eγκατασταση

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

gregdagPRO InfinityMember since 2012
καλημερες χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε.....Ερωτηση... αγορασα το Virtual dj8 pro μαζι με την Reloop tuch controller....για να το ριξω στο λαπτοπ μου οπου υπαρχει ηδη εγκαταστημενο το Virtual dj7 pro χρειαζεται να προσεξω κατι ? τα μπακ απς θα περασουν αυτοματα?μετα την εγκατασταση το 7αρι να το κανω απεγκατασταση? ευχαριστω
 

Mensajes Wed 03 Jan 18 @ 11:39 am
 

Mensajes Wed 03 Jan 18 @ 12:26 pm
gregdagPRO InfinityMember since 2012
ok γιωργο...και κατι ακομα...αν δεν καταργησω το 7αρι και ριξω και το 8αρι στο ιδιο λαπτοπ υπαρχει προβλημα?(επειδη η reloop touch ειναι μεγαλη να κρατησω και το 7αρι που παιζω με την beatmix και ειναι ποιο μικρη κ ματζοβολη(σικ) στη μεταφορα).... οποτε την παραπανω διαδικασια να μη την κανω?
 

Mensajes Thu 04 Jan 18 @ 12:37 pm
Δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο να εγκαταστήσεις την έκδοση 8 πάνω από την έκδοση 7.
Βέβαια η έκδοση 8 παίζει και με την BeatMix που έχεις οπότε δεν υπάρχει λόγος να χρησιμοποιείς μία την έκδοση 8 και μία την έκδοση 7
 

Mensajes Thu 04 Jan 18 @ 2:07 pm
Σε ευχαριστω
 

Mensajes Thu 04 Jan 18 @ 7:15 pm
gregdagPRO InfinityMember since 2012
εκανα την εγκατασταση..αλλα...κατι δεν παει καλα...στην οθονη του κοντρολερ βλεπω οτι και στο λαπτοπ....το τατς σκριν δουλευει αλλα δεν βγαζει στην οθονη τα ντεκ βιους κλπ...δηλ. δεν βλεπω το μενου απο την ρελουπ τατς σκριν παρα μονο οτι δειχνη το λαπτοπ...κατεβασα το σκιν της τατς το κανω εγκατασταση μου λεει οκ αλλα οταν παω στα graphical interface (στα σκιν)δεν τη βλεπω....μου παιζει με την παλια την beatmix....τι κανουμε τωρα??...το οτι με βγαζει με δυο λογαριασμους στο φορουμ να φταιει ? αν ειναι κουραση το γραψιμο εχω και team viewer η καντε μου αναπαντητη στο ********* (removed) να σας καλεσω...σημερα εχω ρεπο και απο αυριο παιξιματα σερι...καιγομαι για λυση...ευχαριστω κ παλι .....
 

Mensajes Mon 08 Jan 18 @ 2:30 pm
Αδερφέ, διέγραψε (εάν έχεις αυτή την δυνατότητα ακόμα) το τηλ σου από νήμα και στείλε message στον PhantomDeejay ή τον DjDad με τα σχετικά ή επικοινώνησε με το support...
 

Mensajes Mon 08 Jan 18 @ 5:10 pm
gregdagPRO InfinityMember since 2012


 

Mensajes Mon 08 Jan 18 @ 5:36 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Με το VirtualDJ ανοιχτό (ωστε η οθόνη της Touch να είναι ανοιχτή) , κάνε minimize το VirtualDJ, και μετά δεξί κλικ πάνω στο Desktop.
Επέλεξε "Display Settings" και στο παράθυρο που θα σου ανοίξει, πρέπει να επιλέξεις την οθόνη Touch από το πάνω μέρος και μετά εκεί που λέει "Multiple Displays" να την βάλεις στο "Extend Desktop to this Display"
 

Mensajes Mon 08 Jan 18 @ 9:33 pm
gregdagPRO InfinityMember since 2012
Oκ. Σε ευχαριστω...αυτο λυθηκε....Τωρα ενα ακομη...δεν μου βλεπει το skin απο τη reloop Touch...μου βγαζει δηλ. στο λαπτοπ το παλιο σκιν απο τη reloop beatmix..ουτε στα licenses του λογαριασμου μου τη βλεπω (την touch)....Yποψιαζομαι οτι πρεπει να ειναι στο αλλο μου λογαριασμο που εχω κανει λογκ ιν με το παρακατω....user15352499 PRO (OEM)...πως θα γινει να μεταφερθει η license της reloop Touch απο τον user15352499 PRO (OEM) (που ειναι δικος μου λογαριασμος) σε αυτο το λογαριασμο μου..... που τωρα γραφω ...gregdag Pro Infinity.....???
 

Mensajes Tue 09 Jan 18 @ 11:02 am
εσβησα το virtual 2020 γιατι θελω να ξανακατεβασω την προυγουμενη εκδοση 8.2 πως τo κανω
 

Mensajes Tue 12 May 20 @ 9:46 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)