Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Λειτουργεία MIDI

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

alexan7Home userMember since 2019
Καλησπέρα,
Θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να χειριστώ το VirtualDJ χρησιμοποιώντας MIDI πλήκτρα. Δεν έχω κονσόλα ή κάτι. Με arduino κατάφερα να στείλω εντολές MIDI στο VirtualDJ, τις δέχεται και βλέπω πως αλλάζουν οι μεταβλητές όταν πατάω ένα κουμπί αλλά όταν ορίζω ένα πλήκτρο για το VirtualDJ, δεν κάνει τίποτα. Υπάρχει κάτι που πρέπει να κάνω; Η γενικότερα, δεν μπορώ;
 

Mensajes Sun 03 Mar 19 @ 7:19 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
 

Mensajes Sun 03 Mar 19 @ 10:11 am
alexan7Home userMember since 2019
Ευχαριστώ πολύ, θα το κοιτάξω. Ήθελα επίσης να ρωτήσω αν πρέπει να έχω αγορασμένο το VirtualDJ προκειμένου να χρησιμοποιήσω αυτήν την δυνατότητα.
 

Mensajes Sun 03 Mar 19 @ 9:31 pm
Ναι. Τα Custom Definitions χρειάζονται άδεια PRO
 

Mensajes Mon 04 Mar 19 @ 11:19 am
Έχω το προγραμμα για ένα μήνα δοκιμαστικά με controller και θέλω να ρωτήσω αν γίνεται να το χρησιμοποιώ χωρίς να συνδεθώ στο VirtualDJ γιατί εκεί που μένω μερικές φορές δεν έχει Ίντερνετ και με κόβει το πρόγραμα
 

Mensajes Thu 11 Apr 19 @ 9:42 am
Εφόσον συνδεθείς μια φορά, τότε για τις επόμενες 30 ημέρες δεν χρειάζεται να ξανασυνδεθείς.
Μετά τον ένα μήνα το πρόγραμμα θα σε "κόψει" αυτόματα.

Αν αγοράσεις άδεια, τότε θα συνδεθείς μια φορά (για να δει το πρόγραμμα την άδεια) και μετά μπορείς να παίζεις χωρίς internet.
 

Mensajes Thu 11 Apr 19 @ 5:09 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)