Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Πρόβλημα εμφάνισης Skin

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

stlvsPRO InfinityMember since 2018
Καλησπέρα,στις παρακάτω φωτογραφίες φαίνεται το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με κάποια "μπαλώματα" στην εμφάνιση των skin του VDJ,από τη μετάβασή μου στο 2021 και μετά. Οι φωτό είναι από τρία διαφορετικά skin,οπότε δεν είναι πρόβλημα κάποιου συγκεκριμένου (προσωπικά χρησιμοποιώ το skin του DennYo).
Υπάρχει κάποιος τρόπος επίλυσης;;

Dell Inspiron 5547 - 15.6" (i7-4510U/16GB-DDR3 SDRAM/1TB SSD/AMD Radeon R7 M265),με όλους τους drivers ενημερωμένους
 

Mensajes Mon 28 Sep 20 @ 11:42 am
Το έχω ξανασυναντήσει αυτό και έχει να κάνει με τους drivers της κάρτας γραφικών (μόνο σε κάρτες AMD)
Νομίζω οτι πειράζοντας κάποια ρύθμιση "στρώνει" αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ την ρύθμιση.
Είναι σπάνιο πρόβλημα (αλλά υπάρκτό) σε κάρτες AMD Radeon. Καθώς το έχω συναντήσει μόνο άλλες 2 φορές, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το μοντέλο, η έκδοση των drivers, κάποια προεπιλεγμένη ρύθμιση ή κάτι άλλο.
Θα προσπαθήσω να θυμηθώ και θα επανέλθω.
 

Mensajes Mon 28 Sep 20 @ 1:42 pm
stlvsPRO InfinityMember since 2018
Γιωργο οταν στο "useLowPowerGPU" επιλεγω το "High Power" ολα φαινονται ενταξει,αλλα ειναι ΟΚ να αφησω αυτη την επιλογη ή θα εχω καποιο θεμα,πχ με τα stems;
 

Mensajes Wed 14 Oct 20 @ 3:41 pm
Θέμα με τα stems όχι δεν θα έχεις.
 

Mensajes Wed 14 Oct 20 @ 10:22 pm
stlvsPRO InfinityMember since 2018
PhantomDeejay wrote :
Θέμα με τα stems όχι δεν θα έχεις.


Καποιο αλλο θεμα γενικοτερα;
 

Mensajes Wed 14 Oct 20 @ 11:10 pm
Όχι. Θεωρητικά η ρύθμιση useLowGPU δημιουργήθηκε για χρήστες που είχαν προβλήματα με το skin την ώρα που γινόταν analyze τα stems, ώστε να χρησιμοποιούν την κάρτα της intel για το skin και την nVidia μόνο για τα stems.
Εσύ έχεις πρόβλημα γενικά με το skin με τη ρύθμιση low, και αν δεν κάνω λάθος δεν έχεις καν nVidia αλλά ATI
Οπότε όχι δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με την ρύθμιση στο High
 

Mensajes Thu 15 Oct 20 @ 6:14 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)