Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Ενημέρωση
Καλησπέρα ομάδα. Όταν ανοίγω το λάπτοπ και μπαίνω στο Virtual DJ, μου ζητάει να κάνω Update. Πατάω να κάνω Update αλλά στην πραγματικότητα δεν γίνεται. Δηλαδή πατάω ναι αλλά δεν γίνεται... Τι μπορεί να φταίει; Άμα κάποιος θα μπορούσε να μου πει, θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ πολύ!
 

Mensajes Sat 06 Aug 22 @ 12:20 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Βλέπω ότι εχεις μείνει σε μία πολύ παλιά εκδοση (6613), οπότε το auto-update μπορεί να μην δουλέψει.
Για να μην σε ζαλίζω με διάφορα, κάνε εγκατάσταση από εδώ https://www.virtualdj.com/download/index.html και αν σου ξανασυμβεί στο μέλλον, το ξαναβλέπουμε.
 

Mensajes Sat 06 Aug 22 @ 5:56 pm
Καλησπέρα ξανά. Άμα κάνω ενημέρωση στο λινκ που μου έστειλες, δεν θα χάσω τίποτα έτσι; Εννοώ database ρυθμίσεις κλπ.. θα είναι όπως πριν; Ευχαριστώ.
 

Mensajes Mon 08 Aug 22 @ 2:39 am
user20892575 wrote :
Καλησπέρα ξανά. Άμα κάνω ενημέρωση στο λινκ που μου έστειλες, δεν θα χάσω τίποτα έτσι; Εννοώ database ρυθμίσεις κλπ.. θα είναι όπως πριν; Ευχαριστώ.




οχι δεν χανεις κατι.αν θες να εισαι σιγουρος ομως ακομα πιο πολυ πηγαινε εγγραφα/virtual dj και κανε copy αυτον τον φακελο (virtual dj) και φτιαξε ενα προχειρο φακελο στην επιφανεια εργασιας κ κανε επικολληση εκει μεσα
 

Mensajes Mon 08 Aug 22 @ 5:22 pm
Οκ σε ευχαριστώ πολύ. Θα το δω αργότερα!
 

Mensajes Mon 08 Aug 22 @ 10:06 pm
Έγινε τελικά. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!! Να είστε καλά!!!
 

Mensajes Tue 09 Aug 22 @ 6:24 am
user20892575 wrote :
Έγινε τελικά. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!! Να είστε καλά!!!


να'σαι καλα
 

Mensajes Tue 09 Aug 22 @ 5:42 pm