Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Deite ayto to video...

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
 

Mensajes Fri 06 Jul 07 @ 7:23 pm
to agorasa to virtual vinyl kai einai fantastikose ola tou.einai akribos to idio software me to vdj alla ta timecoded vinyls einai para poly kalytera kai h karta hxoy poy dinei einai fantastikh.


kai den kanei me to timecode aftin thn paramorfosh sta kommatia.

to master tempo einai kalytero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Mensajes Fri 20 Jul 07 @ 1:44 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
kaloriziko !
Mporeis na dokimaseis episis ta vinylia tou Nurmark na paiksoun me VirtualDJ (etsi gia na deis an eftaigan ta vinylia i to software..pou einai alloste to idio). Ta 3hs genias vinylia pou einai auta pou agorases, nomizw oti einai diathesima kai apo Atomix gia opoion endiaferetai.

To videaki mou thymise ena palikari pou pige sto "ellada exeis talento" kai epaize me to stoma tou olokliri orxistra.
 

Mensajes Fri 20 Jul 07 @ 5:29 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
DJ-PENGUIN wrote :

kai den kanei me to timecode aftin thn paramorfosh sta kommatia.
to master tempo einai kalytero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To software einai APOLYTOS to idio, to ksero apo proto xeri...
ara den mporei to MT na akougetai kalytera, gia tin paramorfosi poy les, an milame gia to idio pragma (poy einai san na ''klaiei'') ayto ksekinise apo thn v4.2 kai meta gia to vdj.
(kai tha to ftiaksoun syntoma...)
Apo oti blepo me ena search to cue einai stin ekdosi 4.1 akoma, pia ekdosi exeis ?
Ta vinylia einai ontos kalytera, omos paizoun kai sto vdj 100%
 

Mensajes Fri 20 Jul 07 @ 6:24 pm
exo tin 4,3r12.oi ekdosis bgainoun kanonika!!!!

dj-dad ta vinyls tou virtual dj paizoun kai sto numark kai tou numark paizoun sto vdj!!!!

kapoia skins den moy paizei mono leei error 0 line on the xml kati tetoio
alla sto vdj paizoun kanonika.

pantos einai akribos to idio software akoma kai sta programme files sto fakelo numark grafei
virtualdj database.................

alla afto poy moy arese para poly einai i karta ixou
apli polu litourgiki kai me polu kalh piotita ixou


ta vinyls ana lepto exoun grammi san ta kena pou exoun ta lp anamesa sta tragoudia

alla den ksero an xreiastei na paro kai alla an tha bro ta numark h tou virtual dj!!!
 

Mensajes Sat 21 Jul 07 @ 6:05 pm
hi re paidia eimai kenorios here eime apo kerkyra kai endiaferome na asxolei8o plzzzzzzz kapoios as apandisi bb.
 

Mensajes Sat 28 Jul 07 @ 8:34 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)