Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: error stin fortwsi tracks sta decks

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

djnet71PRO InfinityMember since 2007
kalisperaaaa...
eimai ki egw enas apo tous ''neoys'' ston thavmasto kosmo toy vdj...
ki exw ena mikro provlimataki to opoio den borw na lysw edw kai kairo...oti ki an exw dokimasei...
otan kanw drag an drop kapoio track sta decks...mou vgazei error stin othoni tou deck,fortwnei mono liga ekatosta tis kymatomorfis kai to kommati den paizei pote!!!!!!
an kanw dexi klik panw sto track kai epilexw preview...paizei kanonika....opws kanonika paizei otan anoixw to sygekrimeno track me winamp!!!!
to periergo einai oti moy to kanei me kapoia tracks....px....exw ena album to opoio to exw kanei egw convert apo to original...tha mou to kanei se kapoia tracks..oxi se ola!!!episis to idio symvainei kai se albums/tracks ta opoia exw kanei download kai oxi convert apo original.....
xerei kapoios kati?ti borei na ftaiei?kai me talaipwrei....sto magazi pou paizw?

thanx paides.....ek twn proterwn...
 

Mensajes Mon 12 May 08 @ 7:52 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kane deksi klik epano sto tragoudi mesa apo to browser tou vdj BPM> analyze other music kai meta ksanabalto sto deck.
 

Mensajes Mon 12 May 08 @ 8:58 am
djnet71PRO InfinityMember since 2007
ba file....tipota...to exw dokimasei polles fores...kai eidika otna paiz wsto magazi bas kai to swsw...to ekana alli mia fora twra..alla tzifos...

se efxaristw pantws gia to endiaferon...an skefteis kati allo..let me know...
 

Mensajes Mon 12 May 08 @ 9:29 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
gia anebase kapou ena tetoio tragoudi gia na to dokimaso kai go na do an to fortonei kanonika gia na doume an einai problima tou tragoudiou i tou vdj
 

Mensajes Mon 12 May 08 @ 9:57 am
djnet71PRO InfinityMember since 2007
ela file mou. to anevasa se rapidshare..dialexa ki ena mikro...gia na min argisei na katevei...

http://rapidshare.com/files/114381648/01_-_J_Y_Suis_Jamais_All_.mp3.html



allo ena provlima pou mou vgazei to vdj....kai sygekrimena kai sto sygekrimeno track....einai to exis :
enw exw ftiaxei swsta ta tags....mesa sto vdj,sta infos toy sygekrimenou tragoudiou(kai se 2-3 akoma apo to idio album) den moy grafei : 1o to file path tou track...(opws kanei se alla mesa sto album), 2o. exei kratisei to file name kai to emfanizei stin stili title(diladi... 01 - J'Y Suis Jamais Allé... enw opws sou eipa ta tags einai ok...me artist kai title!) kai afou kanw kai remove from databasekai add....kai check disk(apo to browse tou config)/clena /fix....moy emfanizei pali to idio.

opote mias kai sto stelnw twra...tsekare kai afto an boreis...


aaa...na sou pw oti ta tracks ola ta exw se exwteriko disko kai ''doulevw'' me notebook(an se voithaei afto na katalaveis ti sto kalo den paei kala i an kanw kati lathos egw)
episis ta tracks ta etoimazw sto pc kai ta metaferw me enan allo exwteriko disko apo to pc sto notebook...
ekei ta pernaw arxika se ena folder ston exwteriko disko panta...gia na ta kanw analyze..kai meta ta kanw cut/paste sto folder to kanoniko me oli mou tin mousiki....vevaia meta kanw remove/add to data base sto vdj....panta gia na enimerwthei swsta i vasi dedomenwn....

sorry an se zalisa apla eipa na soy dwsw osa perissotera dedomena borw bas kai vroume kamia akri...

thanx kai pali...
kalo apogevma


 

Mensajes Mon 12 May 08 @ 10:21 am
des ligo ena post diko mou prosfato : Apoleies stin DataBase ...poly periergo !!! http://www.virtualdj.com/forums/89669/Greek_Forum/Apoleies_stin_DataBase____poly_periergo____.html?page=1
isws na se boi8isei...
profanos allazei to path tou tragoudiou otan kaneis tin metafora.
des an i database tou e3wterikou sklirou legetai "VirtualDJ Local Database v5" enw ston main skliro xwris to"local"
An telika den ftaiei tipota apo ta parapanw prospa8ise me kapoio prg p.x. cool edit na alla3eis to format tou tragoudiou p.x. apo wma se mp3.
 

Mensajes Mon 12 May 08 @ 11:04 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
to katebasa kai to fortonei mia xara emena xoris kanenan problima!
poia ekdosi vdj exeis??

btw auto to tragoudi to epsaxna
 

Mensajes Mon 12 May 08 @ 11:54 am
djnet71PRO InfinityMember since 2007
file periptero...thanx gia tin voitheia alla den ginete tipota....eida to post to diko sou...emena einai kanonika ta onomata twn database...opws episis to format twn tracks einai mp3...den einai wma...to periergo einai oti to kanei se kapoia tracks enos album...enw ta ypoloipa tracks toy album paizoyn kanonika,vlepei swsta ta tags,exei swsta ola ta soixeia syblirwmena sta infos!!!!


file aledjo...exoune tin 5.0 rev5 sto magazi...esy poia ekdosi exeis kai paizei kanonika kai sou vgazei swsta ta tags???...ma ta 1000 elafia!!!!!
 

Mensajes Mon 12 May 08 @ 5:01 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Mensajes Mon 12 May 08 @ 5:42 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
ti napw re file...toso gademis eimai???
 

Mensajes Mon 12 May 08 @ 6:37 pm
Anoikse ena fakelo poy exei mesa ta provlhmatika markare ta ola kai meta me deksi klik epilegeis reload tags. An einai swsta ta tags tha sta vgalei.
Gia to error mallon ftaiei to pc.
 

Mensajes Mon 12 May 08 @ 10:54 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
to exw kanei kai afto refile...tipota...ta tags einai swsta...se ola ta tracks...ta exw ftiaxei me to tag & rename....kai malista afto pou anevasa sto rapidshare to kommati...ston proigoumeno filo pou to dokimase...epaixe kanonika sto diko toy vdj kai emfanize kai swsta ta tags!!!!
to vdj to exw parei apo to paidia apoto magazi(ekei parousiazei to provlima ,paizw me laptop) kai to exw kai edw spiti...to idio mou kanei kai sto pc...

kai exw frikarei re paidia...giati exw faei ateleiwtes wres/meres/vdomades na perasw sto pc tin mousiki mou....milame gia polla cd...

to periergo einai pws to kanei se sygekrimena kommatia...px se album pou exei 13 tracks to kanei se 3-4...enw anoigoun kanonika ola me winamp kai windows media player!!!! oxi omws se ena!!!dystyxws..an itan ena dentha to sizitoysa kan!!!
 

Mensajes Tue 13 May 08 @ 6:26 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
dokimase na baleis to vdj5 rev6
 

Mensajes Tue 13 May 08 @ 8:57 am
djnet71PRO InfinityMember since 2007
to evala file.....dystyxws..ta idia...prosanatolizomai sto oti ftaiei to pc/laptop....kai mallon exw xasei kapoio arxeio...me to vale-vgale kapoiwn programmatwn ixou...me vlepw gia format avrio to vradaki...thanx olous osous evalan ena xeraki sto provlimataki.......
 

Mensajes Tue 13 May 08 @ 3:23 pm
i have three words for you...... FORMAT FORMAT FORMAT!
 

Mensajes Wed 14 May 08 @ 4:27 am
djnet71PRO InfinityMember since 2007
kalimeraaaa...
exw kala nea gia to provlimataki pou mou parousiase...kai eipa na to postarw ...gia opoion synadisei kati paromoio!!!
meta apo poly psaximo....1 format sto laptop kai xana poly psaximo kai polles dokimes kai peiramatakia...vrika tin lysi!!!
to error to evgaze to vdj se kapoia tracks...dioti eixan ''periergi'' grammatoseira(px...gallika...grammata me tonous....kai apostrofous)sto filename!!!!
den eixe provlima me ta tags pou itan kai afta etsi...eixe me to filename!!!!kai prepei na allaxtei i grammatoseira tou filename apo to track gia na paizei kanonika sto vdj!
o logos pou to sygekrimeno track..epaize se 2-3 filous pou prosferthikan na voithisoun kai na dokimasoun einai dioti...anevazwdas to sto rapidshare...allaze aftomata tin grammatoseira...tous tonous kai tis apostrofous...to idio to rapidshare....opote pige sta filarakia...me swsti grammatoseira to filename!!!giafto epaize kanonilka kai eixa frikarei kai den ixera ti na kanw!!!

thanx osous asxolithikan me to provlimataki....

kali synexeia!!!





 

Mensajes Sun 18 May 08 @ 3:45 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)