Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: programa

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

diarenPRO InfinityMember since 2010
kalispera pedia se olous !! 8elw na rotiso an kseri kanis kapio programa gia na grapso kapio cd me mp3 live tragoudia ala na min ginoun antigrafi epidi thelw na ta doso se ena pedi kai den thelo na ta kani antigrafi iparxi tetio programa pou na min epitrepi ston alon na kani antigrafi do cd pou tha tou doso ??
 

Mensajes Wed 27 Jul 11 @ 1:14 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Den nomizw oti yparxei kati tetoio, i toulaxiston den to gnwrizw.

an theleis na grapseis kapoia tragoudia wste apla na akousoun kai na kanoun mia epilogi sxetika me kapoio part-gammo klp, mporeis na ta grapseis se poly xamilo bitrate, wste akoma kai an kapoios thelisei na ta xrisimopoiisei gia antigrafi, dianomi klp na einai "kakis" poiotitas.

Auto akrivws kanoume stin etairia pou douleuw me gamous kai ekdilwseis. Otan ena zeugari thelei na dialeksei tragoudia gia eisodo, tourta kai xoro tous dinoume ena mp3 CD me polla tragoudia pou einai se bitrate an thymamai kala konta sta 60kbps.
 

Mensajes Wed 27 Jul 11 @ 1:45 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
dhen thelo nane kaki piotitas giati theli na peksi se gamo omos den delw na ta antigrapsi afta ta komatia :(
 

Mensajes Wed 27 Jul 11 @ 1:48 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
yparxoun kapoia programata pou kanoun protect alla panta yparxoun kai spastiria...

to mono pou mporeis na kaneis einai na metatrepseis to arxeio mp3 se .exe (yparxoun polla) kai meta me ena programa pou kleidonei to exe
na to grapseis se ena cd.
etsi einai akribos opos kai ta paixnidia pou de mporei na paiksei to exe paramono apo to diko tou cd!

to eixa kanei paliotera alla de thymamai tora pos legetai kai briskomai diakopes gia na to epsaxna...

ama to thymitho tha to postaro.
 

Mensajes Wed 27 Jul 11 @ 2:19 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
den pirazi den to thelw amesos tora otan girisis me to kalo to vriskoume :D kala na perasis kales diakopes na exis
 

Mensajes Thu 28 Jul 11 @ 2:30 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)