Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Greek Language support skin

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Καλησπερα παιδια ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος τροπος το virtual dj 7.0.4 ισως με καποιο σκιν ι κατι τετοιο να μπορει να μου διξει ελληνικους χαρακτηρες και επισης να μπορω να ψαξω μεσω browser με ελληνικους χαρακτηρες ψαχνω μερες τωρα σε πολλα φορουμς αλλα και σε αυτο δεν βρηκα κατι

Υ.Γ. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ MAC BOOK PRO με mountain lion 10.8 Help!!!!!!!!!!!
 

Mensajes Sun 01 Sep 13 @ 4:33 pm
 

Mensajes Mon 02 Sep 13 @ 3:49 am
Ελληνικά skins for mac please!

 

Mensajes Sat 07 Dec 13 @ 9:10 am
KOSTA69Home userMember since 2012
καλημερα , εχω την εκδοση vdj 7.4 pro (b451) , εχω περασει ενα skin το 1024χ768 παιζω κανονικα κ ξαφνικα μου κολαει το προγραμμα , ξερουμε καμια πιθανη αιτια ? αλλαζω skin k παιζω κανονικα ......
 

Mensajes Thu 12 Dec 13 @ 1:08 am
 

Mensajes Fri 13 Dec 13 @ 2:59 am
KOSTA69Home userMember since 2012
ΚΑΛΗΜΕΡΑ , Σε ευχαριστω πολυ , δεν ειναι θεμα εξυπναδας , ειναι θεμα να βρεθει λυση , κ σαν πιο εμπειρος σιγουρα ξερεις κατι παραπανω κ δεν εχω λογο να αμφιβαλω για την απαντηση που μου εδωσες
 

Mensajes Sat 14 Dec 13 @ 12:13 am
KOSTA69Home userMember since 2012
ΠΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ? (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
 

Mensajes Sat 14 Dec 13 @ 12:14 am
Το οτι σου κολλάει το πρόγραμμα είναι λίγο άσχετο με το skin. Υπάρχουν skins που είναι πιο φορτωμένα από άλλα ή έχουν άλλες λειτουργίες, και έτσι επηρεάζουν και την απόδοση του προγράμματος.

Καταρχήν για να χρησιμοποιείς skin με ανάλυση 1024X768 ή πρέπει να έχεις netbook ή κάποιον πολύ παλιό υπολογιστή. Διαφορετικά πρέπει το skin Που χρησιμοποιείς να έχει την ίδια ανάλυση με την οθόνη σου.

Επίσης πολλές από τις σπασμένες εκδόσεις του VirtualDj είναι γνωστό οτι εμφανίζουν προβλήματα σταθερότητας. Δεν είναι κάτι που κάνει επίτηδες η εταιρεία... Αλλά όταν ο "cracker" προσπαθεί να σπάσει το πρόγραμμα, πολλές φορές πειράζοντας τον πηγαίο κώδικα (για να προσπεράσει την ασφάλεια του προγράμματος) καταλήγει να δημιουργεί ταυτόχρονα και μια "τρύπα αστάθειας" στο πρόγραμμα.

Τέλος:

Από τις διαθέσιμες εκδόσεις του VirtualDj εσύ ποια χρειάζεσαι;
Οι διαφορές μεταξύ των εκδόσεων είναι εδώ: http://www.virtualdj.com/products/comparison.html

Παίζεις με MIDI controller πχ ή όχι;
Αν παίζεις με MIDI controller τότε έχεις μόνο μία επιλογή: Το PRO Full. Αν όχι, έχεις κι άλλες ανάλογα με την χρήση που θες να κάνεις.

Επίσης αν παίζεις με MIDI controller ο οποίος όμως συνοδεύεται από το VirtualDJ LE δικαιούσαι έκπτωση για την αναβάθμιση σου σε PRO Full που ανάλογα με τον controller μπορεί να φτάσει και το 50%
 

Mensajes Mon 16 Dec 13 @ 6:11 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)