Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Filter folder

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Υπαρχει εντολη για filter folder που να ξεχωριζει πχ τα 30 πιο προσφατως ενταχθεντα κομματια σε virtual folders?
 

Mensajes Wed 04 Jun 14 @ 7:13 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
dimitris_g wrote :
Υπαρχει εντολη για filter folder που να ξεχωριζει πχ τα 30 πιο προσφατως ενταχθεντα κομματια σε virtual folders?

φτιάχνεις ένα filter folder μέσα στο virtualfolder με την παρακάτω εντολή top 30 firstseen με στόχο μόνο τον φάκελο

 

Mensajes Wed 04 Jun 14 @ 7:38 am
Φιλε μου υποψιαζομαι οτι με αυτο τον τροπο θα λαμβανω τα ιδια αποτελεσματα με το να μπω στο virtual folder καινα κανω sorted by first seen. Εγω ομως δεν θελω τα καινουρια που εχουν προστεθει στην database αλλα αυτα που υπηρχαν στον διακο μου απο πριν και τα προσθεσα τωρα σε virtual folder. Και για να καταλαβεις καλυτερα εχω "στριμωχθει" γιατι το backup laptop μου δεν σηκωνει (γραφικα) την 8 και ετσι εχω την 7,4 (παει μια χαρα) της οποιας ομως πρεπει να ενημερωνω χωριστα τα virtual folders συμφωνα με την 8.
 

Mensajes Wed 04 Jun 14 @ 8:04 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
αν είναι από παλιά στην βάση σου και μετά από καιρό τα προσθέτεις σε virtualfolder δεν μπορείς να τα ξεχωρίσεις γιατί το vdj δεν καταχωρεί στους virtualfolders πότε έκανε την εγγραφή.
τώρα όσο αφορά τον τύπο που σου έδωσα παραπάνω σου δίνει μόνο τα τελευταία 30 τραγούδια και μπορείς να τα έχεις με οποιαδήποτε ταξινόμηση θέλεις
 

Mensajes Wed 04 Jun 14 @ 8:32 am
Το φανταστηκα... Οκ φιλε μου. Ευχαριστω πολυ
 

Mensajes Wed 04 Jun 14 @ 8:41 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)