Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Native Instruments Traktor Kontrol S4 MkII mapping

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

DrJekylPRO InfinityMember since 2008
Αναμένεται σύντομα mapping για το Native Instruments Traktor Kontrol S4 MkII ή θα καθυστερήσει?
 

Mensajes Sat 10 Jan 15 @ 4:24 pm
Δεν έχουμε μονάδα διαθέσιμη, οπότε μάλλον θα καθυστερήσει. Εκτός κι αν βρεθεί κάποιος που να μπορεί να μας δανίσει την κονσόλα του για μία εβδομάδα...
 

Mensajes Sun 11 Jan 15 @ 10:03 am
DrJekylPRO InfinityMember since 2008
Μόλις την αγοράσω θα σας τη στείλω αμέσως Γιώργο!!
 

Mensajes Sun 11 Jan 15 @ 5:50 pm
ChreecePRO (OEM)Member since 2014
Είδα την κονσόλα και αναρωτιέμαι, θεωρείται καλή αγορά; Την βλέπω λίγο ακριβή γι' αυτά που προσφέρει....
 

Mensajes Wed 14 Jan 15 @ 3:06 am
Η κονσόλα είναι "παλιότερης" γενιάς και κομμένη και ραμμένη για το Traktor.
Βέβαια αν θυμάμαι καλά στην τιμή που βλέπεις για την κονσόλα συμπεριλαμβάνεται και το Traktor (Full έκδοση) οπότε από αυτή την άποψη η τιμή είναι "καλή"
(Με λίγα λόγια είναι η καλύτερη κονσόλα για Traktor αυτή την στιγμή που έχει και jogs)

Τώρα για χρήση αποκλειστικά με το VirtualDj ίσως να υπάρχουν και καλύτερες επιλογές σ' αυτή την τιμή. Ανάλογα με το τι ψάχνει κανείς ;)
 

Mensajes Wed 14 Jan 15 @ 3:15 am
DrJekylPRO InfinityMember since 2008
To Traktor δε με απασχολεί καθόλου (άλλωστε το έχω και αυτό αγοράσει - άσχετα αν προτιμώ με 1000 το virtual dj). Απλά επειδή έχω τα traktor kontrol x1 mk2 & traktor kontrol z1 αλλά και τις κάρτες ήχου traktor audio 6 & traktor audio 2, θεωρώ τους controllers αλλά και τις κάρτες ήχου της NI πολύ αξιόπιστες και με δεδομένο ότι δεν το προορίζω για το βασικό μου controller (αφού γι'αυτή την δουλειά έχω το Pioneer XDJ-R1) με έχει βάλει στην πρίζα να τον αγοράσω (ακόμη δεν το έχω αποφασίσει όμως για να είμαι ειλικρινής)..
 

Mensajes Wed 14 Jan 15 @ 4:09 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)