Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Αντιγραφή τραγουδιών και HotCues - Page: 2

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

χρησιμοποιώ ένα δίσκο εξωτερικό και μόνο αυτόν. Όλα τα τραγούδια δηλαδή και η βάση του 7 βρίσκονται σε αυτό το δίσκο
 

Mensajes Wed 28 Sep 16 @ 7:42 pm
Κλείσε και τα 2 προγράμματα.
Στον εξωτερικό δίσκο σιγουρέψου οτι υπάρχει η βάση του 7 (π.χ. F:\VirtualDj Local Database v6.xml)
Στον εξωτερικό δίσκο πρέπει επίσης να υπάρχει ένας φάκελος "VirtualDj" (π.χ. F:\VirtualDj) Διέγραψε τον.
Πήγαινε στον φάκελο "Έγγραφα\VirtualDJ" Διέγραψε τα αρχεία "database.xml" και τον φάκελο "folders"
Άνοιξε το VirtualDj 8
Αν σε ρωτήσει αν θες να κάνεις μετατροπή της βάσης απάντησε θετικά.
Κάνε επανεκκίνηση του VirtualDj 8
Τώρα στα εμφανίζει όλα σωστά;
 

Mensajes Wed 28 Sep 16 @ 7:54 pm
πριν προβώ σε αυτή την ενέργεια ήθελα να ρωτήσω το εξής: πέρα απο τον δικό μου υπολογιστή και κονσόλα παίζω σε κάποιο μαγαζί που έχει την έκδοση 7, σβήνοντας αυτα τα αρχεία θα χάσω μετά τις μνήμες απο την 7 εκδοσή?
 

Mensajes Wed 28 Sep 16 @ 8:22 pm
Όχι. Αλλά οτι κάνεις στο 8 δεν θα το βλέπει το 7 (και το αντίστροφο)

Δηλαδή αν φτιάξεις 5 νέες μνήμες στο 8 δεν θα τις δει το 7, αλλά και αν φτιάξεις 5 μνήμες στο 7 δεν θα τις δει το 8
 

Mensajes Wed 28 Sep 16 @ 8:26 pm
ok ευχαριστώ θα το δοκιμάσω αύριο.
 

Mensajes Wed 28 Sep 16 @ 8:41 pm
Δούλεψε! ακριβώς ότι είπες.

έχω μια ερώτηση ακόμα. Εκτός απο το Laptop, μπορώ να βάλω το ίδιο πρόγραμμα V8 και στο Desktop (με την ίδια άδεια) ?
 

Mensajes Wed 05 Oct 16 @ 6:14 pm
Ναι
 

Mensajes Fri 07 Oct 16 @ 11:47 am
dj ntokHome userMember since 2017
Καλησπέρα, αντιμετωπίζω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με τα cues αλλά το virtual7 το εχω στο λάπτοπ Όχι στον εξωτερικό. Τι πρέπει να κάνω για να μου εμφανίσει τα cues στην νέα έκδοση?
 

Mensajes Tue 08 Aug 17 @ 2:18 pm
dj ntokHome userMember since 2017
Καλησπέρα, αντιμετωπίζω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με τα cues αλλά το v7 το εχω στο laptop Όχι στον εξωτερικό. Τι πρέπει να κάνω για να μου εμφανίσει τα cues στο v8
 

Mensajes Tue 08 Aug 17 @ 2:46 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)