Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: V8 but by FRUiT

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Καλησπέρα,

θα ήθελα αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος με ένα πρόβλημα που έχω με το συγκεκριμένο skin.

Από όσα έχω διαβάσει και άλλοι χρηστες είχανε παρόμοιο πρόβλημα για το οποιο δεν έχω βρει κάποια λύση μέχρι στιγμής.

Το πρόβλημα είναι ότι με το default skin του Virtual DJ 8 δεν έχω κανένα πρόβλημα με freeze ούτε crash. Όταν κάνω apply το συγκεκριμένο skin (V8 but by FRUiT) όταν κάνω load κάποιο τραγούδι το Virtual DJ 8 κολλάει αλλα συνεχίζει να παίζει κανονικά στο background το τραγούδι. Το μονο που μπορώ να κάνω μετά είναι επανακίνηση στο Virtual DJ 8. Το συγκεκριμένο πρόβλημα δεν είναι στάνταρ ποτε θα εμφανιστεί και με πιο τραγούδι θα το κάνει. Την ώρα που κάνει loading κάποιο τραγούδι έχω παρατήρηση ότι ο CPU πηγαίνει 100% και έπειτα όταν επανέρχεται σε κανονικά επίπεδα έχει κολλήσει - κάτι που δεν συμβαίνει με το default skin.

Ευχαριστώ εκ τον προτερων για οποια βοήθεια.
 

Mensajes Fri 17 Jul 15 @ 11:55 am
Δυστυχώς αυτό είναι πρόβλημα με το συγκεκριμένο skin και δεν μπορούμε να σ βοηθήσουμε. Θα πρέπει να απευθηνθείς στον δημιουργό του skin
 

Mensajes Sat 18 Jul 15 @ 12:42 pm
Ευχαριστώ για το reply αλλα όταν μπαίνω στο profile του user δεν μου έχει κάποια επιλογή για pm.
 

Mensajes Sun 19 Jul 15 @ 4:36 am
Δεν σου δίνει επιλογή γιατί σαν χρήστης που δεν έχεις αγορασμένη κάποια άδεια χρήσης του προγράμματος, δεν έχεις την δυνατότητα να στείλεις ή να λάβεις PM
 

Mensajes Mon 20 Jul 15 @ 2:01 pm
Το ήξερα ότι κάτι τέτοιο θα είναι! :P Ευχαριστώ να σε καλά.
 

Mensajes Mon 20 Jul 15 @ 3:30 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)