Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Serial Number

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Φίλοι καλησπέρα.

Επειδή έχω καιρό να χρησιμοποιήσω το πρόγραμμα Virtual Dj και θέλω να εγκαταστήσω σε νέο υπολογιστή δεν θυμάμαι το serial Number.
Έχω ήδη καταχωρήσει το serial number στο site αλλά δεν μπορώ να το ξαναβρώ μέσω εφαρμογής ή κάνοντας login.

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος να ξαναβρώ το serial number μέσω της ήδη εγκατεστημένης εφαρμογής στο παλιό υπολογιστή ??

Φιλικά
 

Mensajes Sun 05 Feb 17 @ 5:02 pm
Μέσω της παλιάς εγκατάστασης, όχι.
 

Mensajes Sun 05 Feb 17 @ 6:00 pm
Υπάρχει κάποια λύση για να ανακτήσω το serial number???
 

Mensajes Thu 16 Feb 17 @ 6:09 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Mtanas wrote :
Έχω ήδη καταχωρήσει το serial number στο site αλλά δεν μπορώ να το ξαναβρώ μέσω εφαρμογής ή κάνοντας login.

Αν το έχεις καταχωρήσει στο παρελθόν σε αυτό εδώ το site, τότε ισως μπορέσουμε να το βρούμε με βάση το email που είχες δώσει (αν το θυμάσαι - πάντως σίγουρα δεν είναι σε αυτό που έχεις χρησιμοποίησει σε αυτόν τον λογαριασμό).Επικοινώνησε με το Support. http://www.virtualdj.com/contact/index.html

Άλλος τρόπος ανάκτησης (π.χ από το ιδιο το software) δεν υπαρχει.
 

Mensajes Fri 17 Feb 17 @ 6:04 am
Φίλοι καλησπέρα.
Το παλιό μου email για ανάκτηση του serial number ήταν *** removed ***.
Μπορεί κάποιος να βοηθήσει να ανακτήσω το serial number που είχα καταχωρήσει πιο παλιά.

Ευχαριστώ

 

Mensajes Thu 10 Aug 17 @ 8:05 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
@Mtanas
Για λόγους δικής σου προστασίας από Spam αλλά και κανονων του VirtualDJ forum, το email αφαιρέθηκε.
Επικοινώνησε με το Support για να λάβεις περισσότερη βοήθεια.
 

Mensajes Fri 11 Aug 17 @ 7:57 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)