Ingreso rápido:  

Forum: Balkan Forum

Tema: Jedno pitanjce za Dj alfa

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

DjDiscyHome userMember since 2007
Vidio sam negdje si napisao da bcd 2000 ima problema sa zvucnom karticom,,,neznam na sto tocno mislis jer ja radim sa bcd.om vec dugo i nemam nikakvih problema...pozz
 

Mensajes Thu 30 Aug 07 @ 11:46 am
DjDiscyHome userMember since 2007
i zanimaa me sta sve dobijem kad kupim virtual dj sta je sve u paketu i jel mogu kupiti virtual dj negdje u trgovini ili bas moram preko interneta jer nemam karticu...i zanima me jel sa licencom mogu imati besplatan update za nove verzije...pozzz
 

Mensajes Thu 30 Aug 07 @ 11:50 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
DjDiscy wrote :
Vidio sam negdje si napisao da bcd 2000 ima problema sa zvucnom karticom,,,neznam na sto tocno mislis jer ja radim sa bcd.om vec dugo i nemam nikakvih problema...pozz

Pa ne znam, ja ga ne posedujem ali svi koji ga imaju pricaju da ima dosta problema oko zvucne kartice i da sama konzola ima neke konflikte sa nekim cipsetovima.

Virtual DJ mozes da kupis i preko money transfera, znaci ti njima posaljes novac i napravis uplatu i oni ti salju serijski broj na tvoj mail.
Preko interneta ti je najlakse a tako je i jeftiniji (postoji box varijanta ali ne verujem da je mozes naci negde). U paketu dobijas sam VDJ program i sve dodatke koje mozes skinuti ovde na sajtu a svi update-ovi od prve do poslednje 5 verzije su bile besplatne sto mozes da ocekujes da ce tako i da ostane.
Nadam se da ces uskoro postati VDJ clan i da cu imati sa kim da cetujem ovde ;)
Pozdrav
 

Mensajes Thu 30 Aug 07 @ 3:08 pm
DjDiscyHome userMember since 2007
ej ajd molim te javi mi se na MSN trebam te nesto...****@****.com

--Moderated by Lady Cameron<i>Automatic Level 1: MSN or ICQ detected</i>
 

Mensajes Fri 31 Aug 07 @ 8:48 pm
DjDiscyHome userMember since 2007
kako sad da se ja tebi javim
 

Mensajes Fri 31 Aug 07 @ 8:51 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Javicu se ja tebi, nemoj da stavljas mail ovde, zabranjeno je za korisnike bez licence.
Sve sto ti treba mozes da pitas i ovde, a ako zelis da pitas nesto sto ne smes ovde onda bolje nemoj ni na mail, ok? ;)
 

Mensajes Fri 31 Aug 07 @ 9:24 pm
DjDiscyHome userMember since 2007
Poslo sam ti emali...
 

Mensajes Sat 01 Sep 07 @ 2:42 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)