Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Σχετικα με το licence key...

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Διαβασα οτι μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το virtual dj μεχρι και σε2 pc.
Διευκρινηστε μου σας παρακαλω, τι εννοει?
- Μηπως εννοει μεχρι 2 pc ταυτοχρονα?
- Θα μπορουσα δηλαδη να το εγκαταστησω και σε 3 pc αν το δουλευω μονο του καθε φορα, αφου δεν γινεται να βρισκομαι σε 2-3 μερη ταυτοχρονα :)

Και για να καταλαβετε τι θελω να κανω....
Εχω 2 pc στο σπιτι και 1 στο μαγαζι.
Και εχω εγκαταστησει το προγραμα στο pc του μαγιαζιου και στο ενα απο τα δυο pc του σπιτιου.
Το pc του μαγιαζιου δεν εχει ιντερνετ καθολου. Συνδεθηκε μονο την πρωτη φορα για να γινει η ενεργοποιηση οκ.
Το ενα απο τα δυο pc στο σπιτι που εχει και το virtual κανει κολληματα, κατι συμβαινει μαλλον με την μητρικη....
Μπορω να εγκαταστησω και στο δευτερο pc του σπιτιου το virtual dj, η' θα μου κλειδωσει τιποτα και μετα θα τραβαω τα μαλλια μου?
 

Mensajes Mon 19 Dec 16 @ 1:21 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Mporeis na egkatastiseis to VirtualDJ se osous ypologistes theleis. Mono 2 epitrepei na trexoun to VirtualDJ tautoxrona.
Ston ypologisti pou exeis ektos Internet, den tha sou zitisei pote na kaneis login.
 

Mensajes Mon 19 Dec 16 @ 7:35 am
Ευχαριστω :)
 

Mensajes Mon 19 Dec 16 @ 3:37 pm
Για να το εγκαταστησω στο pc του σπιτιου και να δουλεψω ακριβως με τις ιδιες ρυθμισεις με αυτο που δουλευω στο μαγαζι,...δηλαδη να βλεπω τα virual folder με την σειρα που τα εχω, infos - tags τραγουδιων Κτλ...
τα τραγουδια ειναι ολα σε εξωτερικο σκληρο οποτε οκ εχω την database ετοιμη την στιγμη που συνδεω τον σκληρο δισκο...

Δεν με νοιαζει το history play list, favorites song ...
2) θα χρειαστω λοιπον μονο το settings.xml που ειναι στον φακελο: documents/virtualdj..... ??? Η' πρεπει να αντιγραψω και αλλα αρχεια-φακελους ?

 

Mensajes Tue 20 Dec 16 @ 4:12 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ta Virtual Folders pou exeis dimiourgisei kai periexoun mono tragoudia apo ton ekswteriko disko vrskontai ston ekswteriko disko ston fakelo VirtualDJ, epomenws den tha xreasteis kati apo to fakelo sto C.
 

Mensajes Wed 21 Dec 16 @ 8:53 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)