Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Αδυναμία σύνδεσης με τους servers

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

AerikoPRO InfinityMember since 2005
Καλησπέρα σε όλους. Έχω το εξής πρόβλημα. Εγκατάστησα το VirtualDJ 2018 & όταν πάω να συνδεθώ παίρνω το μύνημα: "Αδυναμία σύνδεσης με τους servers. Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι έχετε μια ενεργή σύνδεση στο διαδίκτυο". Να σημειώσω ότι είμαι συνδεμένος κανονικά & ο firefox παράδειγμα δουλεύει μια χαρά. Στο firewall του έχω να επιτρέπεται η σύνδεση αλλά τίποτα. Δοκίμασα & με κλειστό το firewall αλλά πάλι τίποτα. Καμιά ιδέα κανείς;;??
 

Mensajes Wed 24 Oct 18 @ 11:18 am
Χρησιμοποίησες ποτέ στο παρελθόν σπασμένη έκδοση;
Αν ναι, μπορεί να έχει κάνει κάποιες αλλαγές στο σύστημα σου για να μην επικοινωνεί το VirtualDJ με τους servers.
Σε αυτή την περίπτωση επικοινώνησε με το support για να σου πούνε πως να διορθώσεις το πρόβλημα
http://www.virtualdj.com/contact/index.html
 

Mensajes Wed 24 Oct 18 @ 2:04 pm
AerikoPRO InfinityMember since 2005
PhantomDeejay, νομίζω (χωρίς να είμαι 100% σίγουρος) ότι δεν έχω βάλει ποτέ σπασμένη έκδοση σ΄ αυτό το laptop. Σκέφτομαι να το απεγκαταστήσω αφού έχω πάρει back up πρώτα & μετά να καθαρίσω τη Registry από Virtual Dj αρχεία, μετά Restart & επανεγκατάσταση. Το έχω ξανακάνει σε άλλο πρόγραμμα, ποια είναι η γνώμη σου?? Ευχαριστώ πολύ.
 

Mensajes Wed 24 Oct 18 @ 4:54 pm
AerikoPRO InfinityMember since 2005
Πριν βάλω την έκδοση 2018 είχα την v8.2.4291 & είχε συνδεθεί κανονικά.
 

Mensajes Wed 24 Oct 18 @ 5:42 pm
AerikoPRO InfinityMember since 2005
Το πρόβλημά μου λύθηκε. Αφού επικοινώνησα με το VirtualDj chat κατέβασα το FixVirtualDJHosts, το έτρεξα με κλειστό το πρόγραμμα, μετά reboot & συνδέθηκα κανονικά.
Ευχαριστώ πολύ!
 

Mensajes Wed 24 Oct 18 @ 8:03 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)