Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Last windows 10 update (1903) και vdj

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Σε laptop: i7 7700 - 16gb DDR4 - Gtx 1050 Ti - SSD.... win 10 64 bit
πραγματοποιηθηκε το τελευταιο μεγαλο update των windows στην version 1903.
Με την προ-τελευταια version του Vdj 8 (απλα αφηνω λιγο καιρο πριν περασω την τελευταια για λογους ασφαλειας "ψυχολογικους βασικα")
ΚΑι το default skin...
Παιζω λοιπον κανονικα .mp3 και καποια στιγμη φορτωνω .mp4 (δεν εχω αυτοματη αλλαγη σε video, το κανω εγω οταν θελω) συνεχιζει λοιπον κανονικα να παιζει ο ηχος.
Οταν ομως στο skin στο κεντρο θελω απο το "mixer" να πατησω "video" (με σκοπο να ενεργοποιησω την εξοδο) και για να βλεπω και το videα-παραθυρα του skin τοτε το προγραμμα παγωνει-κολλαει για μερικα δευτερολεπτα (6-7) . Μετα ολα καλα, δεν εχω δει κατι αλλο.
Ειναι ομως κατι που βλεπω μετα το τελευταιο update των windows και το επισημαινω.
Δεν ξερω γιατι ζοριζεται τοσο πολυ να γυρισει την "ταμπελα" απο mixer σε video την στιγμη που η εξοδος της εικονας δεν ειναι ενεργοποιημενη.

 

Mensajes Wed 24 Jul 19 @ 2:46 pm
Μετά το update τους drivers της κάρτας γραφικών τους κοίταξες αν θέλουν νέα ενημέρωση;
 

Mensajes Wed 24 Jul 19 @ 3:00 pm
Οχι, θα το κοιταξω
Ευχαριστω
 

Mensajes Wed 24 Jul 19 @ 3:02 pm
Για ακομη μια φορα σωστοτατος...
Εκανα update την nvidia και ΝΑΙ εστρωσε !!!
Ευχαριστω πολυ !!!

υ.γ. Μετα το update της nvidia παρατηρησα το εξης:
Για καποιο λογο δινει πλεον προτεραιοτητα στην gtx 1050i.
Και τι εννοω...
Οταν κανω double click στο vdj , πλεον ανοιγει με την gtx 1050i
Ενω πριν το update, με διπλο κλικ ανοιγε με την ενσωματωμενη καρτα γραφικων του intel i7 και μονο αν εκανα δεξι κλικ "open with gtx 1050i" ετρεχε με την gtx.
Οχι οτι με χαλαει, απλα το παρατηρησα και το αναφερω.
 

Mensajes Thu 25 Jul 19 @ 2:46 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)