Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Αγορά virtual dj

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

IeroPanPRO InfinityMember since 2019
Καλησπέρα έχω το πρόγραμμα σπασμένο θέλω να αγοράσω το αυθεντικό που κάνει 340€ το πλήρες. Η ερώτηση μου είναι όταν το εγκαταστήσω πρέπει να κάνω analyse τα κομμάτια για bpm και να περάσω από την αρχή τα cue μου ένα ένα ή υπάρχει κάποιος τρόπος να σωθούν ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Mensajes Wed 31 Jul 19 @ 10:28 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
μπορεις να κρατησεις το αρχειο της database και να το βαλεις στην καθαρη εγκατασταση του νομιμου προγραμματος
 

Mensajes Wed 31 Jul 19 @ 1:25 pm
Σωστή διαδικασία απεγκατάστασης - επανεγκατάστασης:

1. Μετονομασία του φακέλου Documents\VirtualDJ σε VirtualDJ OLD
2. Αποσύνδεση ΟΛΩΝ των εξωτερικών δίσκων
3. Αν ο υπολογιστής διαθέτει εσωτερικούς δίσκους πέραν του C (π.χ. D) μετονομασία όλων των φακέλων VirtualDJ (D:\VirtualDJ) σε VirtualDJ OLD
4. Απεγκατάσταση του παλιού προγράμματος
5. Εγκατάσταση του αυθεντικού προγράμματος
6. Έλεγχος του host file οτι επιτρέπει την επικοινωνία του προγράμματος στο internet.
7. Μετονομασία όλων των φακέλων από τους εσωτερικούς δίσκους από VirtualDJ OLD σε VirtualDJ (οτι αλλάξαμε στο βήμα 3)
8. Από τον φάκελο Documents\VirtualDJ OLD κάνουμε αντιγραφή τα "database.xml", "folders", "history" & "playlists" και κάνουμε επικόλληση στο φάκελο Documents\VirtualDJ
9. Ανοίγουμε το πρόγραμμα και κάνουμε log-in

Αν όλα έχουν γίνει σωστά τότε είμαστε έτοιμοι.
Τον φάκελο Documents\VirtualDJ OLD ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΒΗΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ. Τον κρατάμε σαν backup σε περίπτωση που χαλάσαμε / χάσαμε κάτι και το διαπιστώσουμε μερικές ώρες/μέρες αργότερα.
Μετά από λίγο καιρό και εφόσον είμαστε σίγουροι οτι όλα δουλεύουν σωστά και έχουμε όλες μας τις λίστες, τα cues κτλ, τότε μπορούμε να τον σβήσουμε.
 

Mensajes Wed 31 Jul 19 @ 5:27 pm
IeroPanPRO InfinityMember since 2019
Ευχαριστώ πολύ , σκέφτομαι αύριο μεθαύριο που θα μπορεί και ο τεχνικός pc να το αγοράσω.
 

Mensajes Wed 31 Jul 19 @ 7:29 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)