Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: νεο controler

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Σκοπευω να αντικαταστησω τον ergo μου. Η πρωτη ερωτηση εινα αν η atomix σκοπευει να 'συνδεθει' με καποιον νεο controller σχεδιασμενο για vdj (οπως εγινε με τον Reloop Touch). Αν οχι , ειμαι μεταξυ Roland DJ-505 (κυριως λογο ποιοτητας ηχου) και pioneer ddj -800. Τι λεει η πειρα σας για τα δυο μοντελα και αν ειναι supported απο to vdj γιατι σκοπευω να αναβαθμισω την αδεια σε pro. Ευχαριστω
 

Mensajes Thu 30 Jan 20 @ 9:50 am
Στο σύνδεσμο εδώ: http://www.virtualdj.com/manuals/hardware/index.html μπορείς να δεις όλο το hardware που υποστηρίζει επίσημα και μέχρι στιγμής το VDj. Από κει και πέρα, ο Roland που αναφέρεις, δεν έχει καμία σχέση ως προς την φιλοσοφία, με τον Pioneer. Για ψάξτο λίγο...
 

Mensajes Fri 31 Jan 20 @ 11:33 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
 

Mensajes Fri 31 Jan 20 @ 12:01 pm
 

Mensajes Fri 31 Jan 20 @ 12:08 pm
ευχαριστω παιδια. Ο Roland μολις αποκλειστηκε . Επειδη θελω δικαναλο και δεν βρηκα κατι αλλο με τα specs του ,μαλλον προκρινεται ο DDJ 800 . Αν συστηνετε κατι αλλο σε αυτη την κατηγορια ευπροσδεχτοι.
 

Mensajes Fri 31 Jan 20 @ 6:56 pm
Pioneer DDJ-SR2
 

Mensajes Sun 02 Feb 20 @ 3:04 am
ο sr2 φαινεται καλη περιπτωση. Επειδη ειναι κυρια παραμετρος για την επιλογη μου ,τι λεει απο ποιοτητα ηχου ?
 

Mensajes Mon 03 Feb 20 @ 2:10 pm
Μέτριο ήχο, ανάλογο της ddj 800 όμως φαντάζομαι. Είναι άλλης φιλοσοφίας κονσόλα από την ddj 800 πιο χρηστική όμως θεωρώ για χρήση με software.
 

Mensajes Mon 03 Feb 20 @ 2:32 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)