Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: S4 mk3 η κάτι άλλο και αλλαγη προγράμματος

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Καλησπέρα σε όλους έχω κάποια διλήμματα. Είμαι σε φάση να αγοράσω νεο controller παίζω με traktor pro 2 και την sx2 με mapping. Από την μια σκέφτομαι s4 mk 3 με το traktor pro 3 η κάποια άλλη αλλά να μήπως κάνω στροφή στο virtual dj αφού όταν ξεκίνησα να παίζω έμαθα με αυτό και τι θεωρω το καλύτερο πρόγραμμα μιας και δεν με πούλησε ποτέ και τότε λόγω απειρίας έκανα πολλές Μ.........ες που τώρα που τις σκέφτομαι λέω τι έκανα θεέ μου. Ενώ το traktor με έχει πουλήσει δύο φορεε.οποτε θέλω γνώμες για αυτά που ρώτησα και προτάσεις ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. ΥΓ. Η native instruments γενικά υποστηρίζει το virtual dj η μόνο με το traktor παίζουν οι controller της
 

Mensajes Thu 12 Mar 20 @ 9:25 pm
1) Η Native Instruments λογικό είναι σαν εταιρεία να μην "υποστηρίζει" κανένα άλλο πρόγραμμα με τους contollers της (αυτή σαν εταιρεία)
Το VirtualDJ όμως υποστηρίζει τους περισσότερους controllers της Native Instruments.
Τη λίστα με τους υποστηριζόμενους controllers μπορείς να την δεις εδώ: https://www.virtualdj.com/wiki/VirtualDJ8%20Controllers.html
Από την λίστα αυτή λείπει η S4 MK3 η οποία υποστηρίζεται μεν αλλά όχι επίσημα (γιατί δεν δουλεύουν οι μικρές οθόνες και το haptic feedback)

2) Η SX2 είναι μια πολύ δοκιμασμένη κονσόλα που δουλεύει περίφημα με το VirtualDJ

3) Αν πας στην αντιπροσωπεία της Fiat και ρωτήσεις να πάρω Fiat ή Kia τι νομίζεις οτι θα σου απαντήσουν;;;
 

Mensajes Thu 12 Mar 20 @ 9:32 pm
Καταρχάς ευχαριστώ για την άμεση απάντηση οπότε αν μείνω με την sx θα πρέπει να αγοράσω το virtual dj καινούργιο η είναι να πάρω κάποια που να το δίνει η εταιρεία κατευθείαν σαν στάνταρ η επίσημο mapping. Και αν θέλεις και μπορεις να μου πεις από numark dennon ποια μοντέλα αξίζουν για τα λεφτά τους μέχρι 800 ευρώ περίπου αν δεν κουράζω με τις ερωτήσεις μου γιατί είμαι λίγο μπερδεμένος
 

Mensajes Thu 12 Mar 20 @ 9:51 pm


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)