Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Search in Playlist Bug?
Καλησπερα παιδες, μετα απο λιγη ωρα παιξιματος στο search in playlists, folders etc μου βγαζει τριπλα και τετραπλα αποτελεσματα... Το εχει παρατηρησει και καποιος αλλος? Ενω στην αρχη λειτουργει κανονικα μετα απο λιγο συμβαινει αυτο (Φωτο). Αυτο συμβαινει σε ολα τα κομματια και οχι σε καποια...Ειναι bug ή συμβαινει κατι που μου διαφευγει?
 

Mensajes Mon 08 Nov 21 @ 4:57 pm
Δεν είναι bug... Απλά, το πρόγραμμα δεν είναι συμβατό με Βοσκόπουλο, Θεοδωρίδου, Τριαντάφυλλο, κ.τ.λ. :P
 

Mensajes Mon 08 Nov 21 @ 6:20 pm
Μεταξύ των αναζητήσεων κάνεις μετακινήσεις/αντιγραφές στα αρχεία σου;
 

Mensajes Mon 08 Nov 21 @ 7:07 pm
Όχι Γιώργο. Και μου το κάνει πολύ καιρό αυτό και νόμιζα ότι θα διορθωθεί σε κάποιο update. Μου το κάνει απ' την αρχή του καλοκαιριού και κάθε φορά.. δουλεύει λίγο στην αρχή και μετά από λίγη ώρα γίνεται αυτό... Όχι ότι με ενοχλεί και πολύ, την δουλειά μου την κάνω... Απλά αν φτιάχνεται καλό θα ήταν

P.s. theio διάλεξα ένα κομμάτι που να μην είναι πολυπαιγμενο (σε πολλά history) και σε πολλά playlists/virtual folders για να χωρέσει σε μια φωτό το πρόβλημα... Αν έβαζα Samantha fox θα θέλαμε 3 σελίδες...χαχαχαχα
 

Mensajes Mon 08 Nov 21 @ 8:43 pm
Δεν αντιμετώπισα ποτέ τέτοιο πρόβλημα.
Και απ' οτι γνωρίζω το πρόγραμμα διαβάζει τα δεδομένα και χτίζει μια προσωρινή βάση μόνο την πρώτη φορά που τρέχεις την εντολή.
 

Mensajes Tue 09 Nov 21 @ 7:25 am
Επισης τωρα τελευταια ολο και πιο συχνα για πολυ ωρα στο ξεκινημα δεν ξεκιναει καν (Φωτο) και μενει ετσι.. δεν φτιαχνει ουτε με restart του λαπτοπ... ξεκολαει μετα απο λιγη ωρα χρησης μονο του
 

Mensajes Thu 11 Nov 21 @ 5:30 pm
Πόσες playlists και virtual folders έχεις;
Όπως σου έγραψα παραπάνω, η πρώτη αναζήτηση είναι αυτή που φτιάχνει μια προσωρινή βάση αποτελεσμάτων. Και γι αυτό και η πρώτη αναζήτηση αργεί να ολοκληρωθεί. Αλλά σε κανονικές συνθήκες δεν θα έπρεπε να χρειάζεται πάνω από 10-15 δευτερόλεπτα να ολοκληρωθεί (την πρώτη φορά πάντα)
 

Mensajes Thu 11 Nov 21 @ 6:36 pm
Τοσο κανει.. 5-10 δευτερολεπτα... Απλα καποιες φορες οπως σημερα δεν βγαινει καν η μπαρα να αρχισει να φορτωνει.. Δεν Ξεκιναει δηλαδη.
 

Mensajes Thu 11 Nov 21 @ 6:42 pm
Επισης φτιαχνοντας tags και δοκιμαζοντας....
 

Mensajes Thu 11 Nov 21 @ 6:52 pm