Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Αγορά license
Καλησπέρα σας,
Θα ήθελα να προχωρήσω σε αγορά άδειας Virtual Dj Pro/Infinity και έχω δυο ερωτήσεις:
- Θα μπορώ να μεταφέρω database & Playlist & Settings απο μια VDJ trial έκδοση 8 που χρησιμοποιώ τώρα ή θα χαθούν πληροφορίες?
- Θα μπορώ την άδεια αυτή να την χρησιμοποιώ σε 2 διαφορετικούς Η/Υ όπως ίσχυε παλιότερα ή θα έχω θέμα κλειδώματος?
- Πόσο κοστίζει η infinity άδεια σε Euro γιατί βλέπω μόνο τα 299 US Dollars ?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Mensajes Wed 25 Oct 23 @ 9:51 pm
Δεν χρειάζεται καν να κατεβάσεις "άλλη" έκδοση.
Το πρόγραμμα είναι το ίδιο. Απλά κάνεις log in με το λογαριασμό που έχει την άδεια, και είσαι έτοιμος.

Οπότε:
1) Όχι δεν χάνεις πληροφορίες
2) Ναι μπορείς να χρησιμοποιείς την άδεια σου μέχρι και σε 2 υπολογιστές ταυτόχρονα
3) Το κόστος της άδειας είναι σταθερό σε δολάρια και δεν περιλαμβάνει έξτρα φόρους όπως ο ΦΠΑ. Η μετατροπή σε ευρώ γίνεται την στιγμή που πας να κάνεις την αγορά. Αν αγοράζεις από Ελλάδα, σήμερα, αυτή την στιγμή που γράφω το συνολικό κόστος είναι 363 ευρώ.
Προφανώς οι διακυμάνσεις στην ισοτιμία ευρώ/δολαρίου μπορεί να επιρρεάσουν αυτό το νούμερο προς τα πάνω ή προς τα κάτω.

Για την δική σου διευκόλυνση, την ώρα που θα κάνεις την αγορά καλό είναι να κλείσεις τυχόν VPN που μπορεί να τρέχεις. Έτσι η όλη διαδικασία (εντοπισμού περιοχής και υπολογισμού/μετατροπής κόστους αγοράς) θα γίνει πολύ πιο εύκολη.
 

Mensajes Thu 26 Oct 23 @ 11:45 am
Ευχαριστώ πάρα πολύ για τον χρόνο σας και τις απαντήσεις στα ερωτήματα μου!
 

Mensajes Sat 28 Oct 23 @ 9:50 am
Το ίδιο να φανταστώ ισχύει και για το αν είναι σπασμένο το Virtual που χρησιμοποιώ τώρα σε άλλον H/Y?
 

Mensajes Thu 02 Nov 23 @ 10:06 am
Ναι. Απλά επειδή συνήθως το crack "κόβει" την επικοινωνία του VirtualDJ με τους servers, πριν κάνεις login θα πρέπει να καθαρίσεις το crack από το σύστημά σου (τις αλλαγές που κάνει στο αρχείο hosts)

Αν δεν μπορείς/ξέρεις πως να το κάνεις, πες μας να σου δώσουμε ένα εργαλείο που το κάνει αυτόματα.
 

Mensajes Thu 02 Nov 23 @ 10:11 am