Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: σχετικά με την αγορά άδειας και χρήση κλειδιού στο σπίτι για προσωπική χρήση.
TerisKControlleristMember since 2022
χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε.

έχω κάποιες απορίες ερωτήσεις σχετικά με την εκδοσή των 50 δολαρίων άδεια για σπίτι,το πρόγραμμα το εχω ξανά χρησιμοποιήσει στο παρελθόν και με άρεσε έχετε κάνει για έμενα πολύ καλή δουλειά και είναι πολύ καλό πρόγραμμα τόσο για ερασιτέχνες όσο και για επαγγελματίες και από ότι είδα έχει τις ίδιες δυνατότητες με την ελεύθερη εκδοσή,προ εχθές είπα να πάρω και εγώ μια απλή κονσόλα την numark party mix mkii οπότε σε αυτήν την περίπτωση θέλει να αγοράσω κλειδί για σπασμένα προγράμματα δεν θέλω να μπω στην διαδικασία μιας και η τιμή των 50 δολαρίων εφόρου ζωής και για έναν απλό χρήστη που θέλει να κάνει εγράφη την μίξη του είναι σεβαστή και σχετικά προσιτή τιμή...το θέμα είναι το εξής η άδεια αυτή θα "κλειδώσει" στον μικτή αυτόν οπότε αν πάρω άλλο μίκτη (των 50 δολαρίων άδεια)θα χρειαστεί να ξανά δώσω αλλά 50 δολάρια η αυτή η άδεια δουλεύει για κονσόλες των 50 δολαρίων ?
 

Mensajes Sat 30 Dec 23 @ 11:02 am
Θα χρειαστεί να αγοράσεις νέα άδεια.

Η άδεια HOME Plus ξεκλειδώνει ένα μόνο μοντέλο κάθε φορά.
Επίσης δεν έχουν όλες οι άδειες HOME Plus 50 δολάρια. Και αυτό εξαρτάται από το μοντέλο του controller
 

Mensajes Sat 30 Dec 23 @ 4:59 pm
TerisKControlleristMember since 2022
ναι το κατάλαβα και ευχαριστώ για την απάντηση ότι έχει δυο εκδόσεις για το σπίτι τον 50 και 100 δολαρίων ,απλά για έναν ερασιτέχνη που του αρέσει η μουσική και να παίζει στο σπίτι είναι λίγο θέμα ,με την έννοια ότι μπορεί να αλλάζει κονσόλες(ξέρετε πως πάει αυτό)και να δίνει κάθε φορά 50 η 100 στην κάθε μια...για την ώρα δεν έχω πολύ χρόνο να ασχοληθώ με αυτά (όσο και αν θέλω)πιθανός στα μέσα και μετά του χρόνου,πάντως αν ήταν σαν κατηγορία,θα το αγόραζα και ας καθόταν...ευχαριστώ και πάλι.
 

Mensajes Sun 31 Dec 23 @ 11:01 am