Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Search playlist
Παιδιά τι έγινε; Μέχρι την Παρασκευή όταν έκανες search playlist και άνοιγε το πίνακακι με διπλό κλικ στο playlist στο φόρτωνε κατευθείαν στον browser. Τώρα δεν κάνει τίποτα. Το αλλάξατε με το update?
 

Mensajes Sun 04 Jun 23 @ 7:24 pm
κάποιο μπέρδεμα εχει γίνει και όταν κανεις search_folder κάνει search_playlists
 

Mensajes Mon 05 Jun 23 @ 6:07 am
Μα το search λειτουργει κανονικα.. βρισκει σε ποια playlist/history ειναι το κομματι.. απλα δεν στην ανοιγει με διπλο κλικ οπως το εκανε
 

Mensajes Mon 05 Jun 23 @ 7:16 am
Επανερχομαι γιατι αυτη η λειτουργια που απενεργοποιηθηκε για καποιο λογο, εμενα προσωπικα μου εχει δεσει τα χερια. Αν προκειται να διορθωθει εχει καλως, αλλιως αν ειναι επιλογη να λειτουργει ετσι πια, καλο ειναι να το ξερουμε. Εγω προσωπικα θα κανω downgrade σε προηγουμενη εκδοση, γιατι εχω παρα παρα πολλα playlist, historys και virtual folders και δεν βγαινει ακρη ετσι....
 

Mensajes Tue 13 Jun 23 @ 9:48 am
Έχει φτιαχτεί μήπως δεν έχεις το τελευταίο update

BUILD 7584 (2023-06-11)

-Fix Rane Four detection on mac when both Rane Four and Rane Twelve MKII are connected
-Reanalyze bpm also refreshes waveform cache
-Fix Bome virtual midi cable not showing midi clock output option
-Fix double-click in search_playlists window not selecting file in browser
 

Mensajes Tue 13 Jun 23 @ 11:28 am
Ευτυχως! Το υποδεχομαι με μεγαλη ανακουφιση!!!
 

Mensajes Tue 13 Jun 23 @ 1:52 pm
dimitris_g wrote :
Παιδιά τι έγινε; Μέχρι την Παρασκευή όταν έκανες search playlist και άνοιγε το πίνακακι με διπλό κλικ στο playlist στο φόρτωνε κατευθείαν στον browser. Τώρα δεν κάνει τίποτα. Το αλλάξατε με το update?


πως γίνεται αυτό;
 

Mensajes Tue 13 Jun 23 @ 1:54 pm
Κανε mapping σε ενα κουμπι στο πληκτρολογιο σου την εντολη search_playlists
επελεξε ενα κομματι απο τον browser και πατα το κουμπι να δεις σε ποιες λιστες περιλαμβανεται
 

Mensajes Tue 13 Jun 23 @ 2:16 pm