Ingreso rápido:  

Forum: Greek Forum

Tema: Crash online
Και πάλι ακριβως το ίδιο διπλό crash. Είμαι online όποτε λογικά έχει ανεβεί report για το οποίο είμαι πολύ περίεργος τι λέει

Κοινό στοιχείο σε όλα τα crash μέχρι τώρα ότι έχουν ακριβως την ίδια συμπεριφορά. Κλείνει-ξανά ανοίγει με το ίδιο κομμάτι, παίζει 30 δευτερόλεπτα και ξανακλείσει. Όταν ανοίγει πάλι είναι άδεια τα deck και μου βγάζει μήνυμα ότι το μηχάνημα δεν σηκώνει τα stems τα οποία και κλείνω φυσικά.
Για την ιστορία σήμερα μου κρασαρε ακριβως τη στιγμή που πήγα να σύρω προς τα πάνω την οριζόντια sidelist
 

Mensajes Wed 16 Aug 23 @ 7:28 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Δεν βοηθάς πάντως με το να "σπας" το ίδιο θέμα σε πολλαπλά topics.

Στο πάνω μέρος του Forum https://www.virtualdj.com/forums/ , υπάρχει ένα κουμπί που λέει "My Topics" ΄)

Δυστηχώς δεν έχει ανέβει κάποιο Crash Report στον server μας.

Από ότι θυμάμαι είσαι σε Mac, σωστά ?
Αν θέλεις, στείλε μου τον Mapping της κονσόλας σου και το skin που χρησιμοποιείς να ρίξω μια ματιά, γιατί από ότι βλέπω δεν χρησιμοποιείς τα default.
 

Mensajes Wed 16 Aug 23 @ 10:54 pm
Μπάμπη σόρρυ για το τρίτο διαφορετικό νήμα, απλά νομίζω ότι το κάθε ένα από αυτά τα crash, προήλθαν από διαφορετικό λογο. Πχ το δεύτερο crash έγινε όταν πήγα να ανοίξω mapper από controller που δεν ήταν συνδεδεμένο. Οπότε ήταν άσχετο με το πρώτο αλλά και με το σημερινό crash . Για αυτό τα διαχώρισα..
Στο διά ταύτα... Ναι μόνο στο mac μου κρασαρει (και δαγκώνω τη γλώσσα μου μέχρι να βγάλει αίμα τώρα). Παρόλο που έχω ακριβώς το ίδιο skin και το ίδιο mapper και στα δύο..Που μπορώ να στα στείλω;

Το ότι δεν ανέβηκε report ενώ ήμουν συνδεδεμένος στο wifi του μαγαζιού με βάζει σε σκέψεις...
 

Mensajes Wed 16 Aug 23 @ 11:37 pm
djdad wrote :


Από ότι θυμάμαι είσαι σε Mac, σωστά ?
Αν θέλεις, στείλε μου τον Mapping της κονσόλας σου και το skin που χρησιμοποιείς να ρίξω μια ματιά, γιατί από ότι βλέπω δεν χρησιμοποιείς τα default.


ok, το κατέβασα, αφαιρώ το λινκ.

 

Mensajes Wed 16 Aug 23 @ 11:50 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Καταλαβαίνω ότι όλοι έχουμε τον τρόπο μας όταν παίζουμε, αλλά υπάρχει περίπτωση να δοκιμάσεις με τα default Mapping και Skin ?
Βλέπω αρκετές αλλαγές, ακόμα και και συντακτικό λάθος, δεν το εψαξα παραπάνω βεβαια, αλλά θα ήθελα να αρχίσουμε να αποκλείουμε πραγματα.

Στο κάνει μόνο με την SR2, ΄η και με άλλη κονσόλα (αν υπάρχει) ?
 

Mensajes Thu 17 Aug 23 @ 12:30 am
καλημερα, μονο με την sr2 μεχρι στιγμης αλλα σου ξαναλεω οτι το ιδιο ακριβως mapper το χρησιμοποιω και στο αλλο λαπτοπ και δεν εχω προβλημα. Επισης μου κρασαρει παντα στο ιδιο μαγαζι... Εχω αρχισει και υποψιαζομαι λιγο και το dropbox...
 

Mensajes Thu 17 Aug 23 @ 5:47 am
djdad wrote :

Βλέπω αρκετές αλλαγές, ακόμα και και συντακτικό λάθος,

Στο mapper ή στο skin?

 

Mensajes Thu 17 Aug 23 @ 5:53 am