Ingreso rápido:  

Forum: Balkan Forum

Tema: Pozz

Este tópico es antiguo y puede contener información incorrecta para la nueva versión.

Pozz ewo i ja se prikljucio VIP familiji VDJ-a :p hehe
Jos jedan Svilajncanin u VIP-u pored Alf-a hehe.
Naravno pozz za Alf-a i ostale Balcance...
E sad pitanje , jer zna neko da li moze u Srbiji da se nabavi negde Herkulesova MK2 konzola , znam da legalno ne moze , ali mozda moze neka polovna !!!
Hvala unapred...
 

Mensajes Sat 25 Oct 08 @ 10:05 am
taylaPRO InfinityMember since 2007
don't think you get many replys to that question... me thinks
 

Mensajes Sat 25 Oct 08 @ 10:08 am
Ups sorry dude i misspelled i didn't wanna said VIP member i just wanted to say to i am pro member . Well for herkules console hmm i don't know , i tough that i could find the answer here...

Mod - Sorry za engleski , znam da je balcan sekcija a napisao sam na engleskom zbog tayle...
 

Mensajes Sat 25 Oct 08 @ 2:18 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Cao Eliminator, konacno neko iz Srbije ovde sa Pro licencom, da li se znamo ako si iz Svilajnca?
Nazalost, Hercules-a ne uvozi niko, ja sam ga uzeo iz Austrije ali sam ga prodao, uzeo sam Numark Total Control u www.player.rs radnji, pitao sam ih ali nece da uvoze Hercules-a. Ako bas hoces njega, bolje uzmi noviju RMX konzolu, mislim da je dosta bolja.
Pozdrav
 

Mensajes Sat 25 Oct 08 @ 7:49 pm
Ma znamo se , moglo bi se reci :P hehe , dolazio nekoliko puta u It da sredjujem komp kod tebe i Arse. Nego ovaj Numarkov Total controler je zanimljiv samo sto treba da se skupi kinta za njega :P

P.S. Super je Dacha pustao mjuzu u Pub-u , svaka mu cast i to jos sa CDJ 200-tkama , ja njih za sada mogu samo da gledam preko skinova za VDJ :(
 

Mensajes Sat 25 Oct 08 @ 9:02 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
TC je 260e u Player-u sto i nije mnogo.
Dacha je extra odradio i verovatno ce raditi i nadalje, ne znam, to ne zavisi od mene. Bitno je da ima volju a i opremu, blago njemu kada moze da priusti sebi 1500 evra opreme bez da je radio igde ;) Ja iskreno nikada ne bih dao te pare ako ne mogu da mi se vrate na neki nacin. Ne znam da li si video, ali u Party sa VDJ-om ja pustam spotove sto sa cd plejerima ne mozes (mozes, ali za cirka 5000 evrica :) ).
Kazi mi kako si nabavio licencu, koristio si kreditnu karticu ili?
Poz
 

Mensajes Sat 25 Oct 08 @ 9:35 pm
Da kreditna kartica (Banca Intesa , Visa internet kartica) , a pazi sad foru , ja dao ovu kintu i ko zna kad cu kasnije da je skupim :S. Taman sledecih 250e za Total Controler :p

Ma Dacha je super svaka cast na odradjenom poslu , dobro mu ide , vezbao decko celo leto i zasluzio je da sada vrti pesmice u nekom klubu...
Ma znam da vrtis spotove u party-u nego nego fora je sto nema spotova za novije pesmice i onda ispada da pustas sve starije pesme ( love is gone , spin me round itd ).

P.S. Od sinoc Party zatvoren , da li je to za stalno ili ne :S
 

Mensajes Sun 26 Oct 08 @ 4:58 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Nisi u toku, nije tacno da ima samo starih spotova, sve novo takodje imam, verovatno nisi video. Ne mozes da furas sve novo ako to niko ne zna, mora polako to da se plasira jer je ova sredina zaostala ;)
Party je zatvoren jer je prosle subote bilo cak 70 ljudi :)
Prica se da uzimaju neki likovi da rade, ne znam kada pocinju, nek im je sa srecom sa onim ozvucenjem i ostalim, sve je u stanju "blagog" raspadanja :)
Poz
 

Mensajes Sun 26 Oct 08 @ 6:26 am
Pa da najveci problem ove sredine je sto se sporo prihvataju nove stvari...

Odes u neki drugi grad i vratis se ovde posle 2 meseca se furaju te pesme , sto znaci da kasnimo mnogo al *ebi ga tako je.

Nego sta sam hteo...pa jer ces da radis sad ti negde ili ne ?

P.S. smara vise ovde na forumu imam tvoj msn tj od It-a pa ako mi nesto zatreba pitacu te tamo

poZz
 

Mensajes Sun 26 Oct 08 @ 7:09 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pa ne znam da li cu da radim, ako plate hocu ;)
 

Mensajes Sun 26 Oct 08 @ 7:50 am


(Los tópicos y foros antiguos son automáticamente cerrados)